کد خبر:9703
پ

به همت مدیریت شهری خرم آباد: تجهیز شیرخوارگاه بهزیستی به وسایل بازی کودکان

شهردار خرم‌آباد گفت: شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بهزیستی لرستان توسط شهرداری خرم‌آباد به وسایل بازی کودکان تجهیز شد. داریوش بارانی اظهار کرد: یک ماه پیش به دعوت بهزیستی استان بازدیدی از مجموعه شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بهزیستی در منطقه یک شهرداری خرم‌آباد داشتیم که در این بازدید متوجه شدیم به دلیل بعضی محدودیت‌ها، امکان استفاده از […]

شهردار خرم‌آباد گفت: شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بهزیستی لرستان توسط شهرداری خرم‌آباد به وسایل بازی کودکان تجهیز شد.

داریوش بارانی اظهار کرد: یک ماه پیش به دعوت بهزیستی استان بازدیدی از مجموعه شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بهزیستی در منطقه یک شهرداری خرم‌آباد داشتیم که در این بازدید متوجه شدیم به دلیل بعضی محدودیت‌ها، امکان استفاده از وسایل بازی موجود در پارک‌های سطح شهر برای این کودکان وجود ندارد.

وی افزود: تصمیم گرفتیم پارکینگ موجود در این مجموعه را با توجه به آغاز فصل سرما، به مکانی برای بازی کودکان حاضر در شیرخوارگاه تجهیز کنیم‌.

شهردار خرم‌آباد خاطرنشان کرد: این اتفاق در کمترین زمان رخ داد و امروز شاهد حضور کودکان شیرخوارگاه در یک فضای مجهز به وسایل سرگرمی و بازی هستیم.

بارانی با تاکید بر اینکه انجام چنین اقداماتی از وظایف شهرداری است، تصریح کرد: معتقد هستم رسالت اجتماعی ما نباید فدای خدمات شهری و عمرانی شود، شهرداری‌ها در کنار وظایف خود در حوزه عمرانی، در مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز رسالت سازمانی دارند و چنین اموری باید از برنامه‌های اصلی شهرداری باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری