کد خبر:4649
پ

شهردار بروجن : بازگشایی نمایشگاه عرضه صنایع‌دستی و محصولات خانگی

شهردار بروجن گفت: نمایشگاه و فروشگاه عرضه صنایع‌دستی و محصولات خانگی با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای زنان گشایش یافت. حمزه‌علی ولییان اظهار کرد: شهرداری بروجن در برپایی نمایشگاه و فروشگاه عرضه صنایع‌دستی با زنان کارآفرین همکاری دارد. وی افزود: نمایشگاه و فروشگاه عرضه صنایع‌دستی و محصولات خانگی با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای زنان […]

شهردار بروجن گفت: نمایشگاه و فروشگاه عرضه صنایع‌دستی و محصولات خانگی با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای زنان گشایش یافت.

حمزه‌علی ولییان اظهار کرد: شهرداری بروجن در برپایی نمایشگاه و فروشگاه عرضه صنایع‌دستی با زنان کارآفرین همکاری دارد.

وی افزود: نمایشگاه و فروشگاه عرضه صنایع‌دستی و محصولات خانگی با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای زنان کارآفرین شهرستان بروجن در محله الهیه بروجن گشایش یافت.

شهردار بروجن خاطرنشان کرد: این نمایشگاه دارای ۲۶ غرفه شامل گلیم و فرش، عروسک‌سازی، قلم‌زنی، آیینه‌کاری، حصیربافی، مواد غذایی و ترشیجات است که به همت کارگروه تخصصی بانوان فرمانداری، هیئت امنای مسجد امیرالمومنین (ع) محله الهیه و همکاری شهرداری دایر شده و تا روز شنبه دوم مهرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

ولییان، درخصوص پروژه‌های سطح شهر، گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای طرح استقبال از مهر، به منظور تسهیل در رفت‌وآمد دانش‌آموزان و ایمن‌سازی معابر اصلی، خط‌کشی خطوط عابر پیاده مقابل مدارس در حال انجام است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری