کد خبر:10654
پ

عضو شورای اسلامی شهر یزد: شهرداری یزد احداث پارک بانوان را به صورت جدی پیگیری کند

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: از ابتدای شورای ششم بحث پارک بانوان به جد مطرح شد و در این خصوص چندین پارک بانوان ازجمله بوستان طوبی، اطهر، وحدت و ۱۴ معصوم بازسازی و بهسازی شد. فخرالسادات خامسی اظهار کرد: با توجه به نیاز بانوان ضرورت دارد جهت ایجاد پارک‌های بانوان جدید نیز که از […]

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: از ابتدای شورای ششم بحث پارک بانوان به جد مطرح شد و در این خصوص چندین پارک بانوان ازجمله بوستان طوبی، اطهر، وحدت و ۱۴ معصوم بازسازی و بهسازی شد.

فخرالسادات خامسی اظهار کرد: با توجه به نیاز بانوان ضرورت دارد جهت ایجاد پارک‌های بانوان جدید نیز که از دغدغه‌های شورای ششم است، شهرداری به صورت جدی پیگیری کند؛ همچنین از شهردار درخواست می‌شود مکان‌هایی که برای پارک بانوان توسط شورای اسلامی شهر تصویب شده است آماده سازی شود.

وی افزود: همچنین قسمتی از پارک‌هایی که در حال آماده سازی‌سازی است به بانوان اختصاص یابد، چراکه یکی از مطالبات بانوان ایجاد پارک اختصاصی بانوان در نقاط مختلف شهر است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد تصریح کرد: پارک بانوان عرصه‌ای برای فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، مشارکتی، فراغتی، تفریحی، بهداشتی و اقتصادی، مبتنی بر ارزش‌های اجتماعی فرهنگی بانوان در هر جامعه‌ای است.

خامسی گفت: برنامه‌ریزی و طراحی در این پارک‌ها باید زمینه‌ساز شکوفایی، بالندگی، ایجاد حس اعتماد به نفس و مشارکت و نیز اشتغال برای بانوان باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم شکل‌دهی برنامه‌های مدیریت شهری در این خصوص، ضمن رویکرد توسعه کمی بر اساس نیازهای جامعه هدف زنان و مادران، بر مبنای کیفی بخشی ارائه خدمات باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری