کد خبر:4282
پ

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد : انجام آموزشهای تخصصی به بیش از ۶ هزار پاکبان شهر مشهد

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از برگزاری دوره آموزشی متمرکز برای بیش از شش هزار نفر از پاکبانان شهر مشهد خبر داد. سیدمحسن رهنمایی اظهار کرد: در این دوره آموزشی یک ماهه که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده است، به هر پاکبان به‌صورت میانگین پنج ساعت آموزش تخصصی ارائه می‌شود. […]

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از برگزاری دوره آموزشی متمرکز برای بیش از شش هزار نفر از پاکبانان شهر مشهد خبر داد.

سیدمحسن رهنمایی اظهار کرد: در این دوره آموزشی یک ماهه که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده است، به هر پاکبان به‌صورت میانگین پنج ساعت آموزش تخصصی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به نتایج مثبت دوره‌های آموزشی قبلی، امسال نیز با هدف افزایش آگاهی پاکبانان، ارتقای سلامتی پاکبانان و کاهش سوانح حین انجام کار در این دوره آموزشی کلاس‌ها در دو شیفت صبح و عصر برگزار می‌شود.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: در این دوره آموزشی، مطالب در سرفصل‌هایی نظیر ایمنی و بهداشت فردی و حرفه‌ای در محیط کار، آشنایی با مبانی و اصول بهداشت عمومی، آشنایی با بهداشت روان و بهداشت فردی، آشنایی با عوامل زیان آور فیزیکی و شیمیایی در محیط کار، کنترل اصول بهداشت شغلی و حرفه‌ای تدریس می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری