کد خبر:2002
پ

مکانیزاسیون شدن حوزه حمل‌ونقلی شهر قم

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: از جمله پروژه‌های مهم در سال گذشته مکانیزاسیون حوزه حمل‌ونقل شهر بوده است که با اعتباری بالغ‌بر ۴۷ میلیارد ریال و توسعه خدمات پایگاه‌های اطلاعاتی ۹۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شد. علی مؤمن‌حجازی با اشاره به عملکرد مالی و بودجه‌ای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری […]

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: از جمله پروژه‌های مهم در سال گذشته مکانیزاسیون حوزه حمل‌ونقل شهر بوده است که با اعتباری بالغ‌بر ۴۷ میلیارد ریال و توسعه خدمات پایگاه‌های اطلاعاتی ۹۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شد.

علی مؤمن‌حجازی با اشاره به عملکرد مالی و بودجه‌ای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم، اظهار کرد: بودجه مصوب این سازمان در سال گذشته ۲۳۵ میلیارد ریال بود که پس از تلفیق این بودجه به ۳۰۰ میلیارد افزایش یافت و در مجموع در سال گذشته شرایط بودجه‌ای خوبی در این سازمان داشتیم.

وی ادامه داد: سرفصل‌های بودجه فاوا شامل خرید تجهیزات رایانه‌ای برای مجموعه شهرداری با اعتباری بالغ‌بر هشت میلیارد ریال، خرید، تجهیز، تعمیر و به‌روزرسانی تجهیزات سخت‌افزاری و توسعه شبکه به مبلغ ۱۴۵ میلیارد ریال، مکانیزاسیون حوزه حمل‌ونقل که از جمله پروژه‌های مهم بوده که با اعتباری بالغ‌بر ۴۷ میلیارد ریال و توسعه خدمات پایگاه‌های اطلاعاتی ۹۰ میلیارد ریال اعتبار صورت گرفته است.

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم تصریح کرد: در خصوص عملکرد قطعی و پرداخت‌ها برای پروژه‌های مختلف، در حوزه تجهیزات رایانه‌ای به خاطر محدودیت منابع مالی یک میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال جذب بودجه داشتیم، همچنین در حوزه شبکه بالغ‌بر ۵۸ میلیارد ریال تحقق بودجه داشتیم که وضعیت خوبی است.

وی با تأکید بر اینکه در حوزه مکانیزاسیون سیستم حمل‌ونقل و قم‌کارت نیز مبلغ ۱۱ میلیارد ریال تحقق بودجه داشتیم، گفت: ۷۰ سامانه نرم‌افزاری در حوزه شهرداری در حال فعالیت است که برای توسعه و پشتیبانی این خدمات حدود ۵۸ میلیارد ریال تحقق بودجه داشتیم.

مؤمن‌حجازی خاطرنشان کرد: در حوزه هوشمندسازی شهرداری نیز چهار میلیون ریال تحقق بودجه داشتیم که نیاز است تلاش بیشتری شود، اما در کل بالغ‌بر ۴۵ درصد تحقق بودجه داشتیم که امیدواریم با تلاش همکاران این عدد را به‌طور قابل قبولی افزایش دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری