کد خبر:3491
پ

آئین امضای قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری تبریز برگزار شد

قراردادی به منظور خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری بین مدیرعامل اسنا و مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تبریز منعقد و به امضای طرفین رسید. آئین امضای قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری در هتل لاله پارک تبریز با حضور نمایندگان مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تبریز، مدیران و معاونان شهرداری و […]

قراردادی به منظور خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری بین مدیرعامل اسنا و مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تبریز منعقد و به امضای طرفین رسید.

آئین امضای قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری در هتل لاله پارک تبریز با حضور نمایندگان مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تبریز، مدیران و معاونان شهرداری و سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.

در این مراسم قراردادی به منظور خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری بین جلیل هاشمی مدیرعامل اسنا و حبیب اسماعیلی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تبریز منعقد شد

گفتنی است؛ گروه بهمن با حضور دو شرکت اسنا و سیبا سهم قابل توجهی از اشتغال را در استان آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده است و از سویی دیگر در حوزه خودروهای تجاری و اتوبوس‌های مدرن شهری گام‌های بلندی را برداشته است.

این گروه خودروسازی همچنین توانسته با گسترش فعالیت خود در حوزه تولید محصول اتوبوس‌های مدرن شهری ۱۲ و ۱۸ متری که از تکنولوژی روز جهان برخوردار است، اقدامات ارزنده‌ای را در حوزه حمل‌ونقل درون شهری به نام خود ثبت کند بطوری که این اتوبوس‌ها بر اساس استاندارهای بین‌المللی دارای آپشن‌هایی است که رفاه حال مسافران، سالمندان و معلولان به طور کامل در آن لحاظ شده است.

شایان ذکر است ظرفیت تولید اتوبوس در کشور ، سالانه ۱۵۰۰ دستگاه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری