کد خبر:9340
پ

آئین بزرگداشت ملی روز روستا و عشایر ۱۹ مهر در کرمانشاه برگزار می‌شود

استاندار کرمانشاه در خصوص برگزاری همایش روز ملی روستا و عشایر در کرمانشاه، گفت: در این همایش در راستای الگوسازی، باید حداکثر معرفی را از استعدادهای درونی جامعه روستایی و عشایری داشته باشیم. محمدطیب صحرایی امروز در جلسه اقتصاد عشایر و روستاییان که در راستای هماهنگی لازم برای برگزاری آئین بزرگداشت روز روستا و عشایر […]

استاندار کرمانشاه در خصوص برگزاری همایش روز ملی روستا و عشایر در کرمانشاه، گفت: در این همایش در راستای الگوسازی، باید حداکثر معرفی را از استعدادهای درونی جامعه روستایی و عشایری داشته باشیم.

محمدطیب صحرایی امروز در جلسه اقتصاد عشایر و روستاییان که در راستای هماهنگی لازم برای برگزاری آئین بزرگداشت روز روستا و عشایر برگزار شد، اظهار کرد: باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرد.

وی افزود: استان نیاز به شادابی، نشاط و تحرک مفید دارد و یکی از نکاتی که برای ایجاد نشاط و تحرک مفید استفاده می‌شود توجه به جامعه روستایی و عشایری در قالب چنین جشن‌هایی است.

استاندار کرمانشاه جامعه روستایی و عشایری استان جزو سرمایه‌های بی‌بدیل استان معرفی کرد و افزود: در جامعه روستایی و عشایری خانواده شهدا، خیر، مبتکر، صنعتگر، فعال محیط زیست، کشاورز نمونه و … داریم که هر کدام الگو هستند.

صحرایی اظهار کرد: امید است در حاشیه این همایش نمایشگاهی برای معرفی توانمندی‌ها و تولیدات جامعه روستایی و عشایری برپا شود.

شایان ذکر است آئین بزرگداشت روز ملی روستا و عشایر ۱۹ مهرماه با محوریت قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف با حضور مهمانان کشوری و استانی و همچنین بیش از ۴۰۰ نفر از جامعه روستایی و عشایری استان، در کرمانشاه برگزار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری