کد خبر:7326
پ

آسفالت ۱۹۰ هزار مترمربع از معابر شهری بندرانزلی / دریافت ۱۴۵۰ تن قیر رایگان

شهردار بندرانزلی گفت: از فروردین‌ماه امسال تاکنون، حدود ۱۹۰ هزارمترمربع از معابر شهر آسفالت شده است. مهدی خلیلی اظهار کرد: ترمیم آسفالت معابر همواره یکی از مطالبات اصلی شهروندان بندرانزلی از مدیریت شهری بوده است، در این راستا شهرداری از فروردین‌ماه سال جاری تاکنون حدود ۱۹۰ هزار مترمربع از معابر این شهر را آسفالت کرده […]

شهردار بندرانزلی گفت: از فروردین‌ماه امسال تاکنون، حدود ۱۹۰ هزارمترمربع از معابر شهر آسفالت شده است.

مهدی خلیلی اظهار کرد: ترمیم آسفالت معابر همواره یکی از مطالبات اصلی شهروندان بندرانزلی از مدیریت شهری بوده است، در این راستا شهرداری از فروردین‌ماه سال جاری تاکنون حدود ۱۹۰ هزار مترمربع از معابر این شهر را آسفالت کرده است.

وی افزود: در این طرح، نوار ساحلی خیابان پاسداران، خیابان ضلع شرقی بازار ماهی‌فروشان، خیابان‌های نواب، رودکی، پاییز و شهید دوربین، انتهای خیابان میرزا کوچک‌خان تا بانک ملی شعبه بلوار پاسداران، خیابان‌های موج، ساحل و شهید مهدی‌پور، شنبه‌بازار میان پل واحدی تا پل پیل علی‌باغ، محوطه ورزشگاه سیروس قایقران، میدان مالا تا گاز، مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست، مقابل ایستگاه جدید تالش، مقابل بازار گیلار و سایر معابر شهری آسفالت شده است.

شهردار انزلی خاطرنشان کرد: به منظور اجرای این مقدار آسفالت تاکنون حدود ۵۹ میلیارد تومان از منابع داخلی شهرداری و از محل قیر یارانه‌ای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، هزینه شده است.

خلیلی تصریح کرد:  سال جاری شهرداری انزلی در مجموع ۱۴۵۰ تن قیر رایگان دریافت کرده است که ۹۰۰ تن قیر یارانه‌ای و ۲۵۰ تن حواله ویژه قیر رایگان توسط نماینده مردم شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور دریافت شده و ۳۰۰ تن قیر نیز برای طرح بازآفرینی شهری از سوی اداره راه و شهرسازی به شهرداری انزلی اختصاص یافته است که تاکنون ۲۵۰ تن آن مصرف شده است و باقی‌مانده قیر نیز در روزهای پایانی اسفندماه سال جاری و سال آینده برای آسفالت معابر شهری استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه آسفالت معابر و مسیر رینگ اصلی شهر انزلی وضعیت به‌نسبت مطلوبی دارد، اما آسفالت کوچه‌ها مناسب نیست، اضافه کرد: به دلیل بضاعت مالی محدود شهرداری انزلی، عملیات آسفالت در معابر این شهر رضایت‌بخش نیست که امیدواریم سال آینده با تسریع در اجرای این پروژه، رضایت شهروندان را جلب کنیم.

شایان ذکر است بندرانزلی با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری