کد خبر:4663
پ

آغاز به کار دبیرخانه شهر هوشمند قزوین

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین از آغاز به کار دبیرخانه شهر هوشمند خبر داد. محسن اسفندیاری اظهار کرد: با هدف اطلاع‌رسانی، هماهنگی و پیگیری مصوبات شورای راهبردی شهر هوشمند، دبیرخانه شهر هوشمند در سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تشکیل شد. وی با اشاره به شعار «قزوین آینده، قزوین هوشمند» افزود: از جمله فعالیت‌های […]

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین از آغاز به کار دبیرخانه شهر هوشمند خبر داد.

محسن اسفندیاری اظهار کرد: با هدف اطلاع‌رسانی، هماهنگی و پیگیری مصوبات شورای راهبردی شهر هوشمند، دبیرخانه شهر هوشمند در سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تشکیل شد.

وی با اشاره به شعار «قزوین آینده، قزوین هوشمند» افزود: از جمله فعالیت‌های این دبیرخانه پیش‌بینی تقویم اجرایی، پیگیری و ابلاغ مصوبات شورای راهبردی، هماهنگی جلسات، ایجاد پرتال شهر هوشمند و مدیریت و به‌روزرسانی آن، اطلاع‌رسانی و ایجاد ارتباط بهینه با شهروندان و سایر نهادها، ثبت بازخوردهای طرح‌های اجرا شده، جمع‌آوری، ثبت و هدایت نظرات و پیشنهادات شهروندان است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین بر جذب همکاری بخش خصوصی و عقد تفاهمنامه‌های همکاری با سازمان‌های پیشرو در حوزه شهر هوشمند تاکید و ابراز امیدواری کرد: با آغاز به کار این دبیرخانه در آینده شهری پویا با شهروندانی خلاق خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری