کد خبر:9965
پ

آغاز تعویض رایگان مخازن CNG تاکسی‌های درون‌شهری در یزد

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: طرح تعویض رایگان مخازن CNG منقضی شده تاکسی‌های درون‌شهری آغاز شد. مهدی فعالی با اشاره به آغاز طرح تعویض رایگان مخازن CNG منقضی شده تاکسی‌های درون‌شهری اظهار کرد: صرفاً تاکسی‌هایی که عمر مخازن CNG آن‌ها به پایان رسیده ، همچنین تاکسی‌هایی که در مراکز معاینه فنی […]

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: طرح تعویض رایگان مخازن CNG منقضی شده تاکسی‌های درون‌شهری آغاز شد.

مهدی فعالی با اشاره به آغاز طرح تعویض رایگان مخازن CNG منقضی شده تاکسی‌های درون‌شهری اظهار کرد: صرفاً تاکسی‌هایی که عمر مخازن CNG آن‌ها به پایان رسیده ، همچنین تاکسی‌هایی که در مراکز معاینه فنی به دلیل مخزن غیراستاندارد یا فرسوده (پیش از تاریخ انقضای مخزن) تست هیدرواستاتیک مخزن CNG آن‌ها مردود اعلام شده، مشمول این طرح هستند.

وی افزود: این طرح فقط مشمول تاکسی‌های با پلاک «ت» است و این تاکسی‌ها باید از نظر فنی و عملکردی توانایی حداقل سه سال فعالیت در ناوگان تاکسیرانی را داشته باشند.

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری یزد تصریح کرد: به عبارتی این تاکسی‌ها حداقل تا سه سال آینده نباید در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده از رده خارج یا اسقاط شوند.

فعالی خاطرنشان کرد: مالکان آن دسته از تاکسی‌های مشمول، برای بهره‌مندی از مزایای این طرح حداکثر تا سیزدهم آبان‌ برای ثبت‌نام به سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری یزد مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری