کد خبر:11598
پ

آماده‌‌باش بیش از ۴ هزار دستگاه تاکسی مشهد در شب‌های قدر/ ارائه سرویس صلواتی توسط ۷۰ دستگاه تاکسی ون و سدان

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آماده‌باش ناوگان تاکسیرانی در اطراف حرم مطهر، مبادی ورودی شهر، شبکه های بیسیم به همراه ۷۰ دستگاه تاکسی ون و سدان صلواتی جهت خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران امام هشتم علیه السلام در شب‌های قدر خبر داد. مرتضی چایچی‌مطلق در این خصوص، گفت: در شب‌های […]

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آماده‌باش ناوگان تاکسیرانی در اطراف حرم مطهر، مبادی ورودی شهر، شبکه های بیسیم به همراه ۷۰ دستگاه تاکسی ون و سدان صلواتی جهت خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران امام هشتم علیه السلام در شب‌های قدر خبر داد.

مرتضی چایچی‌مطلق در این خصوص، گفت: در شب‌های قدر ناوگان تاکسیرانی در خطوط اطراف حرم مطهر، شبکه‌های بیسیم، مبادی ورودی شهر و منطقه ثامن در حالت آماده‌باش هستند.

وی افزود: همچنین ۷۰ دستگاه تاکسی ون و سدان در شب‌های قدر ماه مبارک رمضان به صورت صلواتی از ابتدا تا پایان مراسم در محدوده ایستگاه سعدی_خط ۲ قطار شهری (ابتدای خیابان مدرس) تا باب الجواد (ع) و بالعکس به زائران خدمت رسانی خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد افزود: دو هزار و ششصد دستگاه تاکسی در شبکه‌های بیسیم ۱۸۲۹، ۱۳۳، ۱۸۳۰، ۱۸۶۰ و همچنین ۶۰۰ دستگاه تاکسی در خطوط اطراف حرم مطهر، ۸۰۰ دستگاه تاکسی در مبادی ورودی شهر و ناوگان گردشی فعال در منطقه ثامن به منظور انتقال زائران به سمت حرم مطهر و بالعکس آماده خدمت‌رسانی به زائرین در لیالی قدر هستند.

چایچی‌مطلق تصریح کرد: به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان ۱۲۰ نفر از نیروهای نظارتی و اجرایی سازمان تاکسیرانی به همراه ۲۰ اکیپ گشت خودرویی و موتوری و ۱۵۰ اپراتور در شبکه های بیسیم فعال هستند.

وی ادامه داد : همچنین ۸ پایگاه دریافت و رسیدگی به شکایات شهروندی در میدان بیت المقدس آماده دریافت شکایات احتمالی زائران هستند.

سمانه رستمی ۱۴۰۲/۱/۱۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری