کد خبر:7285
پ

اجرای پویش «پیشواز بهار» در فریدون‌شهر

شهردار فریدون‌شهر گفت: پویش «پیشواز بهار» با هدف هرس درختان، رفع سد معبر، جمع‌آوری خاک و بقایای گیاهان، پاک‌سازی شهر، لکه‌گیری آسفالت معابر، رفع نواقص و ترمیم ابنیه و تقاطع‌ها انجام می‌شود. ابراهیم باتوانی از اجرای پویش «پیشواز بهار» در راستای استقبال از نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و اظهار کرد: شهرداری به منظور اجرای این […]

شهردار فریدون‌شهر گفت: پویش «پیشواز بهار» با هدف هرس درختان، رفع سد معبر، جمع‌آوری خاک و بقایای گیاهان، پاک‌سازی شهر، لکه‌گیری آسفالت معابر، رفع نواقص و ترمیم ابنیه و تقاطع‌ها انجام می‌شود.

ابراهیم باتوانی از اجرای پویش «پیشواز بهار» در راستای استقبال از نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و اظهار کرد: شهرداری به منظور اجرای این پویش در حوزه فضای سبز اقدام به هرس درخت و درختچه، پرچین‌ها، رز و پیچ‌ها، کندوکوب و کوددهی فضای سبز، اصلاح جوی و تشتک، جمع‌آوری خاک‌های مازاد، اجرای عملیات چالکود، واکاری کسری گونه‌های گیاهی، کادربندی باغچه‌ها و آماده‌سازی بسترهای گل‌کاری کرده است.

وی افزود: رفع سد معبر، جمع‌آوری بازیافت‌کنندگان غیرمجاز، جمع‌آوری خاک‌های مازاد، بقایا و ضایعات گیاهی و همکاری برای اعزام ماشین‌آلات مورد نیاز از اقدامات حوزه خدمات شهری است.

شهردار فریدون‌شهر خاطرنشان کرد: رفع نواقص و ترمیم ابنیه تقاطع‌ها، کف‌سازی‌ها و تعویض جداول فرسوده و لکه‌گیری آسفالت معابر از دیگر اقدامات حوزه عمرانی پویش پیشواز بهار است.

باتوانی تصریح کرد: شهرداری در حوزه پارک‌ها و فضای سبز شهری اقدام به تهیه و تحویل گونه‌های گیاهی مورد نیاز، اعزام اکیپ‌های کارشناسی و کارگری توسط واحد فضای سبز شهری برای آموزش و هرس درختان کرده است.

وی گفت: برگزاری کارناوال شادی و مراسم ملی و مذهبی، آذین‌بندی و زیباسازی معابر شهری از اقدامات فرهنگی این پویش به‌شمار می‌رود.

شهردار فریدون‌شهر افزود: برنامه‌های بخش شهروندی این پویش، پاک‌سازی پارک‌های محله‌ای و محوطه کوهستانی پارک سرآب، همراهی در پاک‌سازی محله‌ها، مشارکت در کاشت نهال و گل‌های فصلی و نگهداری از آنها است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری