کد خبر:9037
پ

احداث اولین مدرسه هوشمند شهرهای جدید در پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از افتتاح نخستین مدرسه هوشمند ۲۰ کلاسه در فاز ۶ شهر جدید پرند در سال تحصیلی جدید با حضور مسئولان کشوری خبر داد. آرش صیادی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از افتتاح اولین مدرسه هوشمند در بین شهرهای جدید در آستانه سال تحصیلی جدید با زیربنای ۳۱۲۶ […]

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از افتتاح نخستین مدرسه هوشمند ۲۰ کلاسه در فاز ۶ شهر جدید پرند در سال تحصیلی جدید با حضور مسئولان کشوری خبر داد.

آرش صیادی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از افتتاح اولین مدرسه هوشمند در بین شهرهای جدید در آستانه سال تحصیلی جدید با زیربنای ۳۱۲۶ مترمربع و با اعتبار بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال و طراحی مدرن در شمال فاز۶ این شهر جدید خبر داد.

مدیر عامل شرکت عمران در جریان بازدید از آخرین مراحل تجهیز این مدرسه، بیان کرد: مدرسه هوشمند ۲۰ کلاسه شهید نوچمنی گام مهم شهر جدید پرند برای تربیت نسل فردا با تحول در شیوه آموزشی است تا دانش‌آموزان به خوبی با محیط آموزش ارتباط برقرار کنند، به این ترتیب فرآیند آموزش از حالت خسته‌کننده خارج و دانش آموزان با رغبت بیشتری آموزش را دنبال می‌کنند.

صیادی از دیگر اقدامات انجام شده در این مدرسه را تجهیز دو کارگاه به پنل و استند هوشمند عنوان کرد و افزود: در هر یک از این کارگاه‌های آموزشی ۱۲ سیستم کامپیوتر نصب شده است.

زهرا حجسته شعار ۱۴۰۲/۶/۲۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری