کد خبر:9737
پ

احداث مینی‌پارک‌های ترافیک برای کودکان و نوجوانان در قزوین

عضو شورای اسلامی شهر قزوین از احداث مینی‌پارک‌های ترافیکی با مساحت‌ هزار تا دوهزار مترمربع برای آموزش ترافیکی کودکان خبر داد. مهری‌السادات تقوی امروز شنبه بیست و دوم مهرماه در سمینار تخصصی الزامات طراحی شهر دوستدار کودک، اظهار کرد: شهر قزوین به عنوان پایلوت شهر دوستدار کودک شناخته شده و تمهیداتی در دستور کار معاونت‌ها و […]

عضو شورای اسلامی شهر قزوین از احداث مینی‌پارک‌های ترافیکی با مساحت‌ هزار تا دوهزار مترمربع برای آموزش ترافیکی کودکان خبر داد.

مهری‌السادات تقوی امروز شنبه بیست و دوم مهرماه در سمینار تخصصی الزامات طراحی شهر دوستدار کودک، اظهار کرد: شهر قزوین به عنوان پایلوت شهر دوستدار کودک شناخته شده و تمهیداتی در دستور کار معاونت‌ها و سازمان‌های شهرداری قزوین قرار گرفته است.

وی افزود: فضای ویژه برای مادران و کودکان در فضاهای عمومی مانند بوستان‌ها و ترمینال‌های مسافربری در نظر گرفته شده و در فضاهای شهری جدید نیز اتاق مادر و کودک تعبیه می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سعدالسلطنه فضای تاریخی است و خانواده‌ها برای بازدید یا خرید مراجعه دارند، در سرای سعدالسلطنه قزوین مجموعه ویژه مادر و کودک در نظر گرفته شده است.

وی گفت: فضای مادر و کودک، فضای بازی، موزه کودکان و نمایش اسباب بازی‌های قدیمی در این مجموعه تاریخی راه‌اندازی خواهد شد.

تقوی با تاکید بر لزوم احداث مینی‌پارک‌های ترافیک در شهر قزوین، گفت: یکی از پیشنهاداتی که در راستای شهر دوستدار کودک مطرح است احداث مینی‌پارک‌های ترافیکی با مساحت هزار تا دوهزار مترمربع است تا کودکان بتوانند آموزش ترافیکی ببینند بنابراین اجرای آن در دستور کار قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری