کد خبر:2245
پ

احداث پاتوق شهری در میدان «افق پیوند» قائمیه اصفهان

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان از احداث میدان «افق پیوند» با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در خیابان قائمیه خبر داد و گفت: طراحی این میدان به صورت یک مجموعه پاتوق شهری در نظر گرفته شده است تا برای ساکنان و عابران پیاده قابل استفاده باشد. جواد کشانی اظهار کرد: میدان «افق پیوند» به‌منظور […]

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان از احداث میدان «افق پیوند» با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در خیابان قائمیه خبر داد و گفت: طراحی این میدان به صورت یک مجموعه پاتوق شهری در نظر گرفته شده است تا برای ساکنان و عابران پیاده قابل استفاده باشد.

جواد کشانی اظهار کرد: میدان «افق پیوند» به‌منظور تأمین امنیت تردد عابران و کاهش ترافیک این خیابان با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای ساخت میدان افق پیوند ۹۰۰ مترمربع آسفالت‌ریزی شده است، تصریح کرد: شهروندان این محدوده روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه برای ورود به مسجد و آرامستان محلی در این میدان تردد بیشتری دارند که با اجرای این طرح از ترافیک آن کاسته خواهد شد.

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با بیان اینکه در میدان افق پیوند، ۱۵۰۰ مترمربع مساحت با سنگ‌فرش و مبلمان شهری تجهیز خواهد شد، خاطرنشان کرد: طراحی این میدان به صورت یک مجموعه پاتوق شهری در نظر گرفته شده است تا برای ساکنان و عابران پیاده قابل استفاده باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری