کد خبر:9456
پ

احیای بنای ۲۸۰۰ ساله قلعه دختر و اردشیر در کرمان ستودنی است

نائب رئیس شورای شهر کرمان گفت: احیای بنای ۲۸۰۰ ساله قلعه دختر و اردشیر به عنوان یک اقدام ارزشمند در مرکز شهر افتخاری برای شهر کرمان خواهد بود. محمدرضا کمساری در جمع رؤسای کمیسیون‌های گردشگری کلان شهرهای کشور اظهار کرد: برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با هدف افزایش همکاری و هم‌افزایی بین بخشی، ارگان‌ها و نهادهای مختلف وضعیت این […]

نائب رئیس شورای شهر کرمان گفت: احیای بنای ۲۸۰۰ ساله قلعه دختر و اردشیر به عنوان یک اقدام ارزشمند در مرکز شهر افتخاری برای شهر کرمان خواهد بود.

محمدرضا کمساری در جمع رؤسای کمیسیون‌های گردشگری کلان شهرهای کشور اظهار کرد: برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با هدف افزایش همکاری و هم‌افزایی بین بخشی، ارگان‌ها و نهادهای مختلف وضعیت این صنعت در استان را بهبود می‌بخشد.

نایب رئیس شورای شهر کرمان به قدمت بیش از ۲۸۰۰ ساله قلعه دختر و اردشیر اشاره کرد و با بیان اینکه احیای این بنا به عنوان یک اقدام ارزشمند در مرکز شهر افتخاری برای شهر کرمان خواهد بود، افزود: در این دوره از شورا توجه ویژه‌ای به حوزه گردشگری شده است و تعاملات تنگاتنگی بین کمیسیون‌های گردشگری و فرهنگی شورا صورت گرفته و چندین پروژه خوب در حوزه گردشگری در دستور کار قرار دارد.

منصور ایرانمنش رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرمان نیز بر اهمیت گردشگری مذهبی در کرمان تأکید و اظهار کرد: کرمان در حوزه اماکن تاریخی و میراث فرهنگی دارای رتبه برتر است و این حوزه نیازمند توجه بیشتری است.

محمود بابایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرمان نیز تعامل و هم‌اندیشی در حوزه‌های گردشگری و فرهنگی را بسیار مهم و کارساز به منظور تبادل تجربیات و ارائه پیشنهادات دانست و گفت: با تعامل و هم‌اندیشی می‌توانیم گام‌های ارزنده‌ای در این حوزه برداریم و شاهد اتفاقات و حرکات مثبت و رو به رشد در صنعت گردشگری باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری