کد خبر:11743
پ

اختتامیه جشنواره فیلم «شهرنما» در رفسنجان برگزار می‌شود

معاون هنری شهرداری رفسنجان از برپایی مراسم اختتامیه جشنواره فیلم «شهرنما» از ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ در رفسنجان خبر داد. سیدعباس حسینی داورانی با اشاره به پایان داوری فیلم‌های جشنواره «شهرنما»، از برگزاری آئین اختتامیه در فاصله زمانی ۲۷ تا ۳۰ فروردین خبر داد و اظهار کرد: برگزیدگان بخش‌های مختلف رویداد در آئین اختتامیه […]

معاون هنری شهرداری رفسنجان از برپایی مراسم اختتامیه جشنواره فیلم «شهرنما» از ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ در رفسنجان خبر داد.

سیدعباس حسینی داورانی با اشاره به پایان داوری فیلم‌های جشنواره «شهرنما»، از برگزاری آئین اختتامیه در فاصله زمانی ۲۷ تا ۳۰ فروردین خبر داد و اظهار کرد: برگزیدگان بخش‌های مختلف رویداد در آئین اختتامیه معرفی خواهند شد.

وی با بیان اینکه جایزه بهترین فیلم از نگاه داوران و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران نیز در اختتامیه اعطا خواهد شد، افزود: برگزیدگان در هر دو محور فیلمسازان بومی و فیلمسازان سراسری در بخش‌های مستند، داستانی و پویانمایی به صورت مجزا معرفی و تجلیل می‌شوند.

معاون هنری شهرداری رفسنجان در ادامه از نمایش رایگان فیلم‌های جشنواره برای عموم علاقمندان خبر داد و گفت: اختتامیه رویداد با حضور فیلمسازان شرکت کننده و علاقه‌مندان به سینما برگزار خواهد شد و عموم مردم نیز می‌توانند برای تماشای فیلم‌ها در سالن‌های پیش بینی شده حاضر شوند.

وی با قدردانی از حامیان جشنواره سراسری فیلم «شهرنما»، تأکید کرد: نحوه نظرسنجی فیلم‌ها توسط تماشاگران، زمان اکران فیلم‌ها و اطلاعیه‌های مربوطه طی روزهای آینده از طریق صفحات اختصاصی جشنواره شهرنما و شهرداری رفسنجان اعلام خواهد شد.

جشنواره سراسری فیلم «شهرنما» به همت معاونت هنری شهرداری رفسنجان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن سینمای جوانان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و مؤسسه فرهنگی هزاردستان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری