کد خبر:3620
پ

اختتامیه جشنواره هچسا با استقبال پرشور شهروندان

جشنواره تفریحات ساحلی و آبی شهر هچیرود با برگزاری مسابقات مختلف و ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی‌وهنری به کار خود پایان داد. جعفر ردایی شهردار هچیرود در اختتامیه جشنواره تفریحات ساحلی و آبی این شهر، اظهار کرد: شادی و نشاط، هنر و موسیقی جزئی از زندگی است؛ وظیفه داریم علاوه بر ایجاد امکانات و زیرساخت‌ها به این بخش […]

جشنواره تفریحات ساحلی و آبی شهر هچیرود با برگزاری مسابقات مختلف و ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی‌وهنری به کار خود پایان داد.

جعفر ردایی شهردار هچیرود در اختتامیه جشنواره تفریحات ساحلی و آبی این شهر، اظهار کرد: شادی و نشاط، هنر و موسیقی جزئی از زندگی است؛ وظیفه داریم علاوه بر ایجاد امکانات و زیرساخت‌ها به این بخش از زندگی مردم نیز توجه کنیم.

وی افزود: همدلی و یک‌دستی اعضای شورای اسلامی شهر در کنار تلاش کارکنان شهرداری موجب شد جشنواره هچسا افتخارآمیز برگزار شود.

شهردار هچیرود خاطرنشان کرد: در بخش هنری و فرهنگی جمعاً بیش از ۲۰ هزار نفر و در بخش ورزشی حدود ۱۵ هزار نفر بازدیدکننده داشتیم.

ردایی اضافه کرد: بیش از صد هنرمند کشوری، استانی و بومی و حدود ۳۰۰ ورزشکار در رشته‌های مختلف نقش‌آفرینی کردند.

وی تصریح کرد: در بخش ورزشی به ویژه کشتی، رئیس کمیسیون ورزشی جانانه پای کار ایستاد و با بهره‌گیری از پیشکسوتان این عرصه، این مسابقات بدون هیچ‌گونه مشکلی برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری