کد خبر:11190
پ

استاندار: یزد به پایتخت سرود کشور تبدیل می‌شود

استاندار یزد با اشاره به تبدیل یزد به پایتخت سرود کشور گفت: زیرساخت لازم برای تولید سرودهای فاخر و ماندگار در این استان وجود دارد. مهران فاطمی در دیدار با اعضای نخستین دبیرخانه جشنواره ملی سرود «به سوی قدس» با اشاره به ظرفیت مطلوب این استان در حوزه سرود اظهار کرد: در استان یزد زیرساخت‌های […]

استاندار یزد با اشاره به تبدیل یزد به پایتخت سرود کشور گفت: زیرساخت لازم برای تولید سرودهای فاخر و ماندگار در این استان وجود دارد.

مهران فاطمی در دیدار با اعضای نخستین دبیرخانه جشنواره ملی سرود «به سوی قدس» با اشاره به ظرفیت مطلوب این استان در حوزه سرود اظهار کرد: در استان یزد زیرساخت‌های لازم برای تولید سرودهای فاخر و ماندگار وجود دارد که نیازمند توجه و حمایت بیشتر است.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی سرود «به سوی قدس» به میزبانی این استان افزود: تبدیل یزد به پایتخت سرود کشور اتفاقی بسیار خوب و فرخنده خواهد بود.

استاندار یزد با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های بعدی جشنواره در تراز بین‌المللی خاطرنشان کرد: در این صورت گروه‌های سرود برجسته از سایر کشورهای دنیا به استان آمده و در سطحی وسیع‌تر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری