کد خبر:11081
پ

استاندار: از پتانسیل نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، برای جذب سرمایه‌گذار در یزد استفاده شود

استاندار یزد گفت: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فرصت مناسبی برای معرفی بهتر یزد و جذب سرمایه‌گذاری در استان خواهد بود. مهران فاطمی در نشست هم‌اندیشی با جمعی از فعالان حوزه گردشگری استان با اشاره به اینکه یزد به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری‌های آسیا نام گرفت، بر معرفی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های […]

استاندار یزد گفت: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فرصت مناسبی برای معرفی بهتر یزد و جذب سرمایه‌گذاری در استان خواهد بود.

مهران فاطمی در نشست هم‌اندیشی با جمعی از فعالان حوزه گردشگری استان با اشاره به اینکه یزد به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری‌های آسیا نام گرفت، بر معرفی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های این استان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه این رویداد از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: باید با ابزارهای رسانه‌ای قوی در حوزه‌های مختلف از جمله رسانه ملی، سایت‌ها، خبرگزاری‌ها، فضای مجازی و تبلیغات شهری بتوانیم این حرکت ارزشمند که شایسته استان یزد است را برجسته کنیم.

احمد آخوندی، دستیار ویژه استاندار یزد نیز اظهار کرد: هفدهمین نمایشگاه بین‌ المللی گردشگری ۲۳ الی ۲۶ بهمن ماه به مدت ۴ روز در تهران برگزار می‌شود که استان یزد نیز در این رویداد حضور پررنگی دارد.

وی افزود: استان یزد در این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۷۶۰ متر مربع، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خود را در حوزه‌های گردشگری و صنایع دستی به نمایش خواهد گذاشت و از سفرای کشورهای آسیایی هم برای حضور در غرفه استان دعوت شده است.

دستیار ویژه استاندار یزد با بیان اینکه در این نشست کلیات طرح نمایشگاه بررسی و در خصوص محتواها و همکاری با بخش خصوصی بحث و تصمیم‌گیری شد، تصریح کرد: همچنین نشان یزد ۲۰۲۴ نیز به تصویب رسید.

آخوندی با اشاره به میزبانی یزد در خصوص ضیافت سفرای کشورهای آسیایی در تهران خاطرنشان کرد: این رویداد بیست‌وششم بهمن با حضور وزرای خارجه و گردشگری و استاندار برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری