کد خبر:7200
پ

افتتاح ششمین مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در مشهد

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از افتتاح ششمین مرکز معاینه فنی مکانیزه خودروهای سبک در مشهد خبر داد. علی سمیعی با بیان این خبر اظهار کرد: در حال حاضر حدود یک میلیون خودرو در سطح شهر مشهد تردد دارند و هر روز نیز به این تعداد افزوده می شود با […]

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از افتتاح ششمین مرکز معاینه فنی مکانیزه خودروهای سبک در مشهد خبر داد.

علی سمیعی با بیان این خبر اظهار کرد: در حال حاضر حدود یک میلیون خودرو در سطح شهر مشهد تردد دارند و هر روز نیز به این تعداد افزوده می شود با توجه به اینکه بیشترین سهم از معضل آلودگی هوا مربوط به منابع متحرک است، توسعه زیر ساخت های لازم برای بررسی سلامت فنی و میزان آلایندگی وسائل نقلیه امری اجتناب ناپذیر است.

وی با اشاره به نقش مهم انجام معاینات فنی وسائل نقلیه در کاهش آلودگی هوا و سوانح رانندگی افزود: بر این اساس مرکز معاینه فنی خودروهای سبک بهارستان با سرمایه گذاری بخش خصوصی تجهیز و راه اندازی شده و امکان ارائه خدمات در دو خط با ظرفیت پذیرش روزانه ۳۰۰ خودرو در این مرکز مهیا شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: مرکز معاینه فنی بهارستان در بزرگراه شهید چراغچی ۲۷-نبش شهید محمد اسلامی ۶ واقع شده و ساعت فعالیت آن شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۶:۰۰ و پنجشنبه ها از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری