کد خبر:9568
پ

افتتاح شهربازی مدرن گنبدکاووس هم‌زمان با دهه فجر

رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: پیش‌بینی می‌شود شهربازی مدرن و سرپوشیده گنبدکاووس، دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد. یحیی عباسی اظهار کرد: شهربازی مدرن و سرپوشیده گنبدکاووس در زمینی به وسعت دو هزار و ۲۰۰ متر مربع در پارک الغدیر این شهرستان در حال احداث است. وی با بیان اینکه این پروژه مراحل پایانی‌اش […]

رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: پیش‌بینی می‌شود شهربازی مدرن و سرپوشیده گنبدکاووس، دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

یحیی عباسی اظهار کرد: شهربازی مدرن و سرپوشیده گنبدکاووس در زمینی به وسعت دو هزار و ۲۰۰ متر مربع در پارک الغدیر این شهرستان در حال احداث است.

وی با بیان اینکه این پروژه مراحل پایانی‌اش را طی می‌کند، افزود: پیش‌بینی می‌شود شهربازی دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس تصریح کرد: احداث این شهربازی توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی خارج از استان در حال احداث است و بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای احداث و تجهیز آن هزینه کرده است.

عباسی خاطرنشان کرد: این شهربازی دارای امکانات و تجهیزات به‌روز و بازی‌هایی همچون انواع گیم‌نت‌ها و بازی‌های مخصوص کودکان و نوجوانان است.

وی گفت: این شهربازی با هدف ایجاد شور و نشاط میان کودکان و نوجوانان و سپری شدن اوقات فراغت سالم برای گروه‌ها در سنین مختلف احداث می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری