کد خبر:10192
پ

افزایش هزار هکتاری محدوده شهر بجنورد

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: هزار هکتار معادل یک سوم مساحت فعلی شهر بجنورد با هدف الحاق به محدوده این شهر در راستای طرح نهضت ملی مسکن انجام شده است. مهدی رشیدی امروز دوشنبه سیزدهم آذر در کار گروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست خراسان شمالی اظهار کرد: […]

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: هزار هکتار معادل یک سوم مساحت فعلی شهر بجنورد با هدف الحاق به محدوده این شهر در راستای طرح نهضت ملی مسکن انجام شده است.

مهدی رشیدی امروز دوشنبه سیزدهم آذر در کار گروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست خراسان شمالی اظهار کرد: الحاق زمین به محدوده سه شهر بجنورد، جاجرم و شیروان انجام شد.

وی افزود: هزار هکتار معادل یک سوم مساحت فعلی شهر بجنورد الحاق به محدوده شهر بجنورد در راستای نهضت ملی مسکن انجام شد.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: مقرر شد راه و شهر سازی با همکاری و ملاحظات دستگاه‌های خدمات رسان و توافق با مستثنیات، اقدامات اجرایی را تسریع کند.

در این جلسه درخواست الحاق به محدوده شهرهای بجنورد، جاجرم و شیروان در راستای نهضت ملی مسکن، جانمایی طرح انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد تا کارخانه پتروشیمی و جانمایی فعالیت در خارج از محدوده شهر و روستا مطرح و پس از بحث و بررسی تصمیمات لازم اتخاذ شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری