کد خبر:11444
پ

افزایش ۴۵ درصدی کرایه تاکسی‌ها در تبریز

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: از اول فروردین ماه سال ۱۴۰۳ کرایه تاکسی ها نسبت به سال ۱۴۰۲ به میزان ۴۵ درصد افزایش خواهد یافت. عبدالرحیم قاصدی امروز اول فرودین اظهار کرد: با تصویب شورای اسلامی کلان شهر تبریز و تأیید فرمانداری شهرستان تبریز ، نرخ کرایه‌های تاکسی برای سال ۱۴۰۳ به میزان ۴۵ […]

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: از اول فروردین ماه سال ۱۴۰۳ کرایه تاکسی ها نسبت به سال ۱۴۰۲ به میزان ۴۵ درصد افزایش خواهد یافت.

عبدالرحیم قاصدی امروز اول فرودین اظهار کرد: با تصویب شورای اسلامی کلان شهر تبریز و تأیید فرمانداری شهرستان تبریز ، نرخ کرایه‌های تاکسی برای سال ۱۴۰۳ به میزان ۴۵ درصد نسبت به سال ۱۴۰۲ افزایش یافته و نرخ‌های جدید مصوب اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: به منظور آگاهی شهروندان از نرخ‌های جدید، کرایه‌های مصوب در مسیرهای مختلف شهر، با نصب بنر در ایستگاههای تاکسی در خطوط مختلف که با مبدا و مقصد مشخص تعیین شده دارند اطلاع رسانی خواهد شد.

قاصدی در عین حال خاطرنشان کرد: گشت‌های انتظامی و عوامل سازمان تاکسیرانی تبریز به صورت محسوس و نامحسوس در این زمینه نظارت دارند و رانندگان تاکسی نیز ملزم به رعایت نرخ‌های تعیین شده هستند.

واحد رسیدگی به شکایات مردمی سازمان با شماره تلفن ۳۴۷۶۰۲۹۲ نیز آماده پاسخگویی به شکایات احتمالی شهروندان در این خصوص است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری