کد خبر:8493
پ

افزایش ۶۰ درصدی تعرفه سرویس مدارس تبریز نسبت به سال گذشته

اعضای شورای اسلامی با افزایش ۶۰ درصدی نسبت به نرخ مصوب سال گذشته سرویس مدارس تبریز، موافقت کردند. اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اقدام به بررسی نامه مدیرکل آمورش پرورش استان در خصوص  افزایش نرخ سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-  ۱۴۰۳ کردند. شهرام دبیری […]

اعضای شورای اسلامی با افزایش ۶۰ درصدی نسبت به نرخ مصوب سال گذشته سرویس مدارس تبریز، موافقت کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اقدام به بررسی نامه مدیرکل آمورش پرورش استان در خصوص  افزایش نرخ سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-  ۱۴۰۳ کردند.

شهرام دبیری سخنگوی شورای اسلامی شهر در این باره گفت: پیشنهاد می‌کنم توافق نماینده اولیای دانش آموزان با شرکت خدمات‌دهنده مورد پذیرش شورا قرار گیرد.
حکیمه غفوری دیگر عضو شورا خاطر نشان کرد: ۸ درصد کرایه سرویس مدارس متعلق به بیمه است که پرداخت شده و در حساب آموزش و  پرورش باقی می ماند. خانواده ها در خصوص سرویس مدارس با مشکل مواجه هستند و باید تدبیری برای حل مسئله اندیشیده شود.

علیزاده، نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان که در جلسه امروز حضور داشت، گفت: تلاش شده است که در ثبت‌نام مدارس، نزدیک ترین مدرسه مد نظر قرار گیرد. در راستای حل مشکل سرویس مدارس جلسات متعددی با انجمن اولیا و مربیان، شرکت‌های حمل و نقل و… برگزار شده است.

وی با بیان اینکه تبریز ۳۵۰ هزار نفر دانش آموز دارد و تنها ۱۲ درصد آن از سرویس مدارس استفاده می‌کنند، خاطر نشان کرد: ۴۳ هزار نفر از دانش آموزان تبریز از سرویس مدارس استفاده می کنند.

در نهایت پس از بررسی های لازم توسط اعضا و جمع بندی نظرات،  افزایش ۶۰ درصدی نسبت به نرخ مصوب سال گذشته سرویس مدارس تبریز، به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تبریز رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری