کد خبر:11609
پ

امام جمعه: عملکرد شهرداری سنندج مصداق تبدیل شعار خدمت به عمل است

امام جمعه سنندج گفت: تلاش و زحماتی که مدیریت شهری طی یکی دو سال اخیر در حوزه عمران شهری انجام داده است، کاملاً مشهود و غیرقابل انکار بوده و مصداق واقعی تبدیل شعار خدمت به عمل است. ماموستا فایق رستمی ظهر امروز پنجشنبه نهم فروردین در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج اظهار کرد: […]

امام جمعه سنندج گفت: تلاش و زحماتی که مدیریت شهری طی یکی دو سال اخیر در حوزه عمران شهری انجام داده است، کاملاً مشهود و غیرقابل انکار بوده و مصداق واقعی تبدیل شعار خدمت به عمل است.

ماموستا فایق رستمی ظهر امروز پنجشنبه نهم فروردین در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج اظهار کرد: خداوند در بین تمام مخلوقات خود امتیاز ویژه‌ای به انسان‌ها داده و بشر را اشرف مخلوقات خود دانسته است و کسانی که در مسیر خدمت به مردم، کار جهادی انجام می‌دهند، جای تقدیر دارند.

وی با تقدیر از مشارکت بسیار خوب مردم کردستان در عرصه‌های سرنوشت‌ساز به‌ویژه انتخابات یازدهم اسفند ۱۴۰۲، افزود: پیروز اصلی میدان انتخابات مردم هستند که با مشارکت حماسی خود در تعیین سرنوشت‌شان، حضوری تأثیرگذار و معنادار داشتند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: تلاش و زحماتی که مدیریت شهری سنندج طی یکی دو سال اخیر در حوزه عمران شهری انجام داده است، کاملاً مشهود و غیرقابل انکار بوده و مصداق واقعی تبدیل شعار خدمت به عمل است.

ماموستا رستمی احداث پارک‌های بزرگ و چندین پروژه عمرانی و اقدامات مختلف فرهنگی را در شهر سنندج قابل تقدیر دانست و گفت: خدمت به جامعه بشریت از بزرگترین عبادات الهی است و این روند خدمت‌گزاری و عمران شهری که در شهر سنندج آغاز شده است، باید سال جاری با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: کارهای خوبی در این دوره به ویژه در زمینه توسعه فضای سبز، آسفالت، پروژه‌های عمرانی و به‌روزرسانی حقوق پرسنل انجام شده است، اما هنوز مشکلات زیادی وجود دارد که باید با سعه‌صدر و برنامه‌ریزی، زمینه رفع آن‌ها فراهم شود.

همه در راستای تحقق شعار سال تلاش کنند

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، همچنین با اشاره به نام‌گذاری سال‌جاری با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: طی ۱۰ سال اخیر بیشتر شعارهای سال رهبر معظم انقلاب با محوریت تولید و اقتصاد بوده است که همه باید در راستای عملیاتی شدن این شعار تلاش کنیم.

ماموستا رستمی اضافه کرد: عملیاتی شدن این شعار به‌طور قطع مسیر سعادت جامعه را تحقق می‌بخشد، بنابراین باید از تمام ظرفیت‌های علمی و امکاناتی به‌ویژه ظرفیت نخبگان و اساتید دانشگاهی و علما برای جامه عمل پوشاندن به این شعار بهره بگیریم.

وی تاکید کرد: تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» وابستگی را به خارج از مرزهای کشور کم می‌کند و تولید را رونق می‌بخشد و در نهایت منجر به استقلال کامل در حوزه اقتصاد خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری