کد خبر:11606
پ

امام جمعه یزد : کارهای فرهنگی منحصر به چند منطقه شهر نباشد

امام جمعه یزد با اینکه کارهای فرهنگی نباید منحصر به چند منطقه باشد، گفت: باید در تمام نقاط شهر کار فرهنگی و تبلیغی انجام شود. آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر یزد با تبریک سال جدید و تقدیر از تلاش‌های شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر یزد اظهار کرد: اینکه مردم می‌بینند […]

امام جمعه یزد با اینکه کارهای فرهنگی نباید منحصر به چند منطقه باشد، گفت: باید در تمام نقاط شهر کار فرهنگی و تبلیغی انجام شود.

آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر یزد با تبریک سال جدید و تقدیر از تلاش‌های شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر یزد اظهار کرد: اینکه مردم می‌بینند مسئولان در حال انجام کار هستند، امیدوار می‌شوند و این جای خرسندی است و تفاوت است بین مسئولی که کاری انجام نمی‌دهد و برای مردم دلسوزی ندارد با مسئولی که دغدغه خدمت دارد، اما بعضی موانع باعث می‌شود نتواند کار خود را به‌درستی به سرانجام برساند.

وی عنوان کرد: اغلب مسئولان ما دغدغه کار و خدمت دارند، بنابراین باید به آن‌ها کمک کرد، زیرا قصد و نیت آن‌ها کار برای اسلام و نظام اسلامی است.

کارهای فرهنگی منحصر به چند منطقه شهر نباشد

آیت‌الله ناصری با تاکید بر اینکه هدف باید خدایی باشد، افزود: عده‌ای درگیر هوای نفس می‌شوند و کارشکنی می‌کنند، اما باید بدانند که این کارشکنی به ضرر اسلام و نظام و انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد عنوان کرد: همه باید نیت خدمت به مردم داشته باشیم و بدانیم که هر کاری انجام دهیم، خدا شاهد آن است و خدا از نیات همه ما آگاه است.

وی خطاب به اعضای شورای شهر یزد بیان کرد: برای رضای خدا کار کنید و گره از کار مردم باز کنید و برای خدمت‌رسانی از رحمانیت خدا الگو بگیرید و کار را برای همه انجام دهید و دستگیر همه باشید.

آیت‌الله ناصری با تاکید بر اینکه کار برای رضای خدا سرلوحه کار همه باشد، افزود: هر کاری که برای خدا باشد، حتی اگر کوچک باشد، انسان را نجات خواهد داد.

امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی انجام شده توسط مجموعه شهرداری اظهار کرد: کار و هزینه کردن در راه دین و فرهنگ از بسیاری از آسیب‌ها جلوگیری می‌کند.

کارهای فرهنگی منحصر به چند منطقه شهر نباشد

وی عنوان کرد: برای تقویت دین هر چه بیشتر برنامه‌ریزی و کار انجام شود، مشکلات جامعه کمتر خواهد شد، زیرا شهروند متعهد، حرکت در مسیر پیشرفت را تسهیل می‌کند.

آیت‌الله ناصری همچنین بر لزوم ساخت پارک بانوان، ساماندهی ترافیک شهری، توسعه حمل‌ونقل عمومی، فرهنگ‌سازی برای استفاده نکردن از وسایل نقلیه شخصی و تک‌سرنشین و برنامه‌ریزی برای حل مشکل ترافیک شهر تاکید کرد.

کارهای فرهنگی منحصر به چند منطقه شهر نباشد

وی با تاکید بر اینکه کارهای فرهنگی نباید منحصر به چند منطقه نباشد، افزود: باید در تمام نقاط شهر کار فرهنگی و تبلیغی انجام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری