کد خبر:8025
پ

امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم با هدف اشاعه فرهنگ تفکیک و بازیافت امضا شد . به گزارش افتخار میهن، این تفاهم‌نامه در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی و اجرایی کردن برنامه‌های آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم و به‌منظور توانمندسازی و ارتقا علمی کودکان، […]

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم با هدف اشاعه فرهنگ تفکیک و بازیافت امضا شد .

به گزارش افتخار میهن، این تفاهم‌نامه در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی و اجرایی کردن برنامه‌های آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم و به‌منظور توانمندسازی و ارتقا علمی کودکان، نوجوانان و خانواده آن‌ها از موضوع بازیافت و نشر و گسترش فرهنگ تفکیک پسماند و حفظ و ترویج محیط‌زیست امضا شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه، همکاری‌های لازم میان دو مجموعه در اجرای برنامه‌های آموزشی مفاهیم مدیریت پسماند در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی، جشنواره و برگزاری مسابقات مختلف در مراکز فعال کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح شهر انجام می‌شود. 

آشنایی با اهداف و فرآیندهای مدیریت پسماند، تقویت روحیه مشارکت‌جویی، مسئولیت‌پذیری و ارتقا روحیه امید و نشاط و افزایش تحرک و پویایی در فعالیت‌های جمعی و گروهی، اصلاح الگوی مصرف و تسریع انتقال دانش به محیط زندگی از دیگر اهداف امضای این تفاهم‌نامه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری