کد خبر:10017
پ

انتقاد عضو شورای شهر زنجان از حضور کم‌رنگ پلیس راهور در تقاطع‌های سطح شهر

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با انتقاد از عملکرد ضعیف پلیس راهور در بعضی تقاطع‌های سطح شهر گفت: پلیس راهور حضور کم‌رنگی در ایام پرتردد در سطح شهر دارد. داود حسنی پیش از ظهر امروز سه‌شنبه شانزدهم آبان‌ اظهار کرد: طی ۴۵ روز گذشته حضور پلیس در بعضی نقاط شهر کاهش چشمگیری داشته است و […]

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با انتقاد از عملکرد ضعیف پلیس راهور در بعضی تقاطع‌های سطح شهر گفت: پلیس راهور حضور کم‌رنگی در ایام پرتردد در سطح شهر دارد.

داود حسنی پیش از ظهر امروز سه‌شنبه شانزدهم آبان‌ اظهار کرد: طی ۴۵ روز گذشته حضور پلیس در بعضی نقاط شهر کاهش چشمگیری داشته است و در ایام تعطیلی مدارس نیز شاهد حضور فعال پلیس نیستیم.

منصور مرادلو، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر زنجان نیز با اشاره به اینکه بی‌تفاوتی مسئولان موجب خاموشی شهر زنجان شده است، خاطرنشان کرد: امروز زنجان به یک شهر خاموش تبدیل شده است، زمانی فعالیت ماینرها بهانه خاموشی در سطح شهر بود و امروز به دلیل تاریکی شبانه تصادفات زیادی رخ می‌دهد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه خاموشی شهر کاهش امنیت را هم به دنبال دارد، تاکید کرد: زمانی که شعار نشاط و شادابی را می‌دهیم، باید امکانات را برای نشاط شهروندان فراهم کنیم. شرکت برق برای روشنایی معابر هزینه جداگانه‌ای در فیش برق لحاظ کرده است و روشنایی معابر رضایت‌بخش نیست.

جلال کرمی، عضو شورای اسلامی شهر زنجان نیز با بیان اینکه ۵۰ درصد آبیاری فضای سبز شهری مکانیزه است، گفت: ۱۲ میلیارد تومان در بودجه امسال برای انشعابات آب خام در نظر گرفته شده و سازمان سیما و منظر با هدف نگهداری از فضای سبز تا پایان امسال ۸.۵ میلیارد تومان درخواست اعتبار کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری