کد خبر:10734
پ

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میراث‌ فرهنگی با شهرداری جاجرم

مدیرکل میراث‌ فرهنگی خراسان شمالی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین این اداره کل با شهرداری شهرستان جاجرم خبر داد. علی مستوفیان اظهار کرد: تفاهم‌نامه همکاری مشرک با شهرداری جاجرم در خصوص سامان‌دهی، تعمیر، تجهیز و به‌روزرسانی تأسیسات و امکان گردشگری این منعقد شد. وی با تأکید بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب به مسافران و […]

مدیرکل میراث‌ فرهنگی خراسان شمالی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین این اداره کل با شهرداری شهرستان جاجرم خبر داد.

علی مستوفیان اظهار کرد: تفاهم‌نامه همکاری مشرک با شهرداری جاجرم در خصوص سامان‌دهی، تعمیر، تجهیز و به‌روزرسانی تأسیسات و امکان گردشگری این منعقد شد.

وی با تأکید بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران، افزود: با توجه به تأکید وزیر میراث‌فرهنگی نسبت به ساماندهی، تعمیر، تجهیز و به‌روزرسانی سرویس‌های بهداشتی عمومی سطح کشور، ساماندهی سرویس‌های بهداشتی برای ارائه خدمات بهینه به گردشگران و مسافران در این شهرستان نیز یکی از اولویت‌های این اداره بوده که برای این منظور با همکاری شهرداری شهر نسبت به این امر مهم اقدام خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: با تشدید فعالیت‌های ساخت‌وساز و نظارت بر بحث سرویس‌های بهداشتی در دو معاونت سرمایه‌گذاری و گردشگری در اداره‌کل نتایج خوبی در این دو زمینه به‌دست‌آمده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری