کد خبر:10375
پ

برخورد میدانی شهردار سمنان با سد معبر در سطح شهر

درپی درخواست شهروندان سمنانی، شهردار سمنان به صورت میدانی با واحدهای متخلفی که با پهن کردن بساط باعث سد معبر شده بودند، برخورد قانونی کرد. حسین موسوی شهردار سمنان امروز شنبه هجدهم آذر به همراه معاونان حوزه شهری و عوامل مقابله با سد معبر شهرداری سمنان با حضور در خیابان امام (ره) با واحدهای متخلفی […]

درپی درخواست شهروندان سمنانی، شهردار سمنان به صورت میدانی با واحدهای متخلفی که با پهن کردن بساط باعث سد معبر شده بودند، برخورد قانونی کرد.

حسین موسوی شهردار سمنان امروز شنبه هجدهم آذر به همراه معاونان حوزه شهری و عوامل مقابله با سد معبر شهرداری سمنان با حضور در خیابان امام (ره) با واحدهای متخلفی که با پهن کردن بساط باعث سد معبر شده بودند، برخورد قانونی کرد.

در این حضور سرزده و با دستور شهردار سمنان، عوامل مقابله با سد معبر شهرداری، ضمن جمع‌آوری وسایل و موانع تردد شهروندان در معبر عمومی، به اصناف متخلف اخطار با مهلت ۲۴ ساعت جهت جمع‌آوری سایری موارد مرتبط با سد معبر را صادر کردند.

برخورد میدانی شهردار سمنان با سد معبر در سطح شهر

واحدهای صنفی متخلف مورد برخورد قانونی در بازدید امروز شهردار سمنان، با حضور در دفتر وی، ضمن برگزاری نشست مشترک و بیان نظرات و پیشنهادهای خود، جهت رعایت قانون سد معبر، تعهدات لازم مبنی بر انجام ندادن مجدد تخلف را امضا کردند.

برخورد میدانی شهردار سمنان با سد معبر در سطح شهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری