کد خبر:7412
پ

برپایی نمایشگاه نوروزی گل و گیاه و صنایع‌دستی در محمودآباد

شهردار محمودآباد از برپایی نمایشگاه نوروزی گل و گیاه، صنایع‌دستی، سوغات، تولیدات زنان سرپرست خانوار و آثار هنرمندان مازندرانی در این شهر خبر داد. مهدی اختیاری امروز شنبه بیست‌وهفتم اسفندماه در آئین افتتاح نمایشگاه صنایع دستی محمودآباد با اشاره به برپایی نمایشگاه نوروزی با هماهنگی فرمانداری، جهاد کشاورزی و اداره صمت در شهر محمودآباد، اظهار […]

شهردار محمودآباد از برپایی نمایشگاه نوروزی گل و گیاه، صنایع‌دستی، سوغات، تولیدات زنان سرپرست خانوار و آثار هنرمندان مازندرانی در این شهر خبر داد.

مهدی اختیاری امروز شنبه بیست‌وهفتم اسفندماه در آئین افتتاح نمایشگاه صنایع دستی محمودآباد با اشاره به برپایی نمایشگاه نوروزی با هماهنگی فرمانداری، جهاد کشاورزی و اداره صمت در شهر محمودآباد، اظهار کرد: این نمایشگاه فعالیت خود را هم‌زمان با آغاز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان با به نمایش درآمدن نمایشگاه گل و گیاه، صنایع‌دستی، سوغات، تولیدات زنان سرپرست خانوار، آثار هنرمندان شهرستان به همراه ایستگاه هنری و سرگرمی ویژه کودکان و نوجوانان از امروز بیست‌وهفتم اسفند ماه در سالن شهید رجایی آغاز کرده است.

وی افزود: این نمایشگاه با مساحت ۸۰۰ مترمربع فضای داخلی سالن در قالب ۲۸ غرفه به نمایش درآمده است.

شهردار محمودآباد خاطرنشان کرد: شهرداری جهت استقبال از نوروز ۱۴۰۲ با حضور هنرمندان و نقاشان به اجرای جشنواره تخم‌مرغ رنگی واقع در پارک طاهرباز پرداخت که مورد استقبال مردم این شهرستان قرار گرفت.

اختیاری با بیان اینکه این نمایشگاه تا دهم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰ میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان است، گفت: با توجه به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی برای مسافران، گردشگران و مردم محمودآباد دستور کار قرار دارد.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری