کد خبر:9727
پ

برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی “معبر” در گچساران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران گفت: نخستین جشنواره تئاتر خیابانی «معبر» در گچساران آغاز به کار کرد. اورنگ نارکی امروز یکشنبه بیست‌وسوم مهرماه در آئین افتتاح جشنواره تئاتر خیابانی معبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر گچساران گذرگاه دفاع مقدس است و رزمندگان هنگام اعزام به جبهه‌های جنوب […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران گفت: نخستین جشنواره تئاتر خیابانی «معبر» در گچساران آغاز به کار کرد.

اورنگ نارکی امروز یکشنبه بیست‌وسوم مهرماه در آئین افتتاح جشنواره تئاتر خیابانی معبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر گچساران گذرگاه دفاع مقدس است و رزمندگان هنگام اعزام به جبهه‌های جنوب و برگشت از جنگ به سمت محل اقامت خویش از گچساران گذر می‌کردند، نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «معبر» در این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در نخستین جشنواره تئاتر خیابانی «معبر» ۱۲ گروه نمایشی منتخب استانی آثار خود را تا روز بیست‌وچهارم مهرماه به نمایش خواهند گذاشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران خاطرنشان کرد: ۱۷ اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی «معبر» ارسال شد که از این تعداد ۱۲ اثر به بخش اصلی و مسابقه خیابانی نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی این شهرستان راه یافتند.

وی افزود: سعید ذوالنوریان، علیرضا بنیادی و فرامرز شاه‌قلعه، داوری آثار نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «معبر» را به عهده دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری