کد خبر:11421
پ

برگزاری جشنواره شاهنامه‌خوانی و اجرایی برنامه نور و صدا در تخت جمشید

مدیرکل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از برگزاری جشنواره شاهنامه‌خوانی و اجرای برنامه نور و صدا در مجموعه جهانی تخت جمشید خبر داد. محمد ثابت اقلیدی امروز سه‌شنبه بیست‌ودوم اسفند با اشاره به برگزاری جشنواره شاهنامه‌خوانی و اجرای برنامه نور و صدا در مجموعه جهانی تخت جمشید اظهار کرد: بیست‌وپنجم اسفند، روزی است که سرایش شاهنامه به […]

مدیرکل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از برگزاری جشنواره شاهنامه‌خوانی و اجرای برنامه نور و صدا در مجموعه جهانی تخت جمشید خبر داد.

محمد ثابت اقلیدی امروز سه‌شنبه بیست‌ودوم اسفند با اشاره به برگزاری جشنواره شاهنامه‌خوانی و اجرای برنامه نور و صدا در مجموعه جهانی تخت جمشید اظهار کرد: بیست‌وپنجم اسفند، روزی است که سرایش شاهنامه به پایان رسیده است، از این‌رو جشنواره شاهنامه‌خوانی در مجموعه جهانی تخت جمشید برگزار می‌شود که در قالب این برنامه روایت‌گردی شاهنامه (نقالی)، مشاعره، سخنرانی‌های علمی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های جشنواره از ساعت ۱۴ تا ۱۸ اینکه، عصر جمعه، بیست‌وپنجم اسفند در سالن معرفی پایگاه میراث جهانی تخت جمشید برگزار می‌شود، افزود: در پایان این مراسم برنامه نور و صدا اجرا خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس خاطرنشان کرد: جشنواره شاهنامه‌خوانی از سوی پایگاه میراث جهانی تخت جمشید و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری