کد خبر:10692
پ

برگزاری نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال پرواز

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال پرواز با شرکت ۶۵ گروه دانشجویی برگزار شد. هادی بلاغی امروز جمعه بیست و دوم دی با اشاره به برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال پرواز شهر همدان، اظهار کرد: مجموعه‌های دانشجویی از دانشگاه‌های مختلف همدان و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف […]

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال پرواز با شرکت ۶۵ گروه دانشجویی برگزار شد.

هادی بلاغی امروز جمعه بیست و دوم دی با اشاره به برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال پرواز شهر همدان، اظهار کرد: مجموعه‌های دانشجویی از دانشگاه‌های مختلف همدان و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف در این رویداد شرکت کردند.
وی با بیان اینکه پیش‌بینی شرکت ۵۰ تیم علمی دانشجویی در این رویداد داشتیم، اما ۶۵ گروه شرکت کردند، افزود: اگر فضای بیشتری داشتیم تا ۱۰۰ گروه می‌توانستند شرکت کنند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان افزود: هشت چالش استان ترافیک همدان، آب، گردشگری، مسکن، تفریحات جوانان، آشنایی با مشاهیر همدان و معرفی آنها، تفریحات شهر همدان است که توسط گروه‌های شرکت کننده مورد بررسی قرار گرفت.
بلاغی ادامه داد: این گروه‌ها در قالب برنامه‌نویسی، پوستر، پویانمایی، گرافیک چالش‌های استان را ارائه دادند که از هر رشته ۳ گروه برتر انتخاب شد.
در ادامه صبا زهره‌وند، نوجوان شرکت‌کننده در این رویداد اظهار کرد: من گویندگی کار می‌کنم، در دوران کرونا دوره گویندگی، موشن‌گرافی و رسانه را فرا گرفتم و تهدید را تبدیل به فرصت کردم و در این رویداد موضوع مشاهیر همدان را انتخاب کردیم تا جوانان با مشاهیر آشنا شوند.
الهام افشار، عضو گروه ماتریس باندی اظهار کرد: عضو تیم فارغ‌التحصیل هوش مصنوعی از دانشگاه بوعلی سینا هستیم، ایده پیشنهادی‌ام در حوزه گردشگری و جذب گردشگر و معرفی فضاهای تاریخی و گردشگری است.
وی افزود: با تحلیل داده‌ها و با استفاده از هوش مصنوعی، بازخوردی از شهروندان و سازمان‌ها جمع‌آوری و ارائه می‌کنم.
رضا جودکی، سرپرست گروه رهام اظهار کرد: عضو گروه برنامه‌نویسی هستم که گردشگری و مشاهیر است و هدفم معرفی مشاهیر استان به قشر نوجوان است
یونس سهرابی، دانشجوی دانشگاه صنعتی همدان اظهار کرد: در حوزه گردشگری و جذب گردشگر شرکت کردم، اپ و برنامه‌ای را طراحی کرده‌ایم تا گردشگر وارد همدان شود.
سمیه اکبری، فارغ‌التحصیل مهندسی برق از دانشگاه صنعتی همدان اطهار کرد: تیم ترلا در حوزه گرافیک این رویداد شرکت کرد و موضوع طراحی پوستر در خصوص چالش راه حل برای مشکل ترافیک شهر همدان است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری