کد خبر:9856
پ

برگزاری نشست تخصصی مجازی با سازمان مسکن و توسعه سنگاپور

نشست تخصصی تبادل تجربیات ساخت و ساز دو کشور ایران و سنگاپور با حضور نمایندگان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شهرداری تهران و اصفهان، نمایندگانی از بخش‌های خصوصی کشورمان با سازمان مسکن و توسعه وزارت توسعه ملی کشور سنگاپور به شکل مجازی برگزار شد. به گزارش افتخار میهن به نقل از وزارت راه و […]

نشست تخصصی تبادل تجربیات ساخت و ساز دو کشور ایران و سنگاپور با حضور نمایندگان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شهرداری تهران و اصفهان، نمایندگانی از بخش‌های خصوصی کشورمان با سازمان مسکن و توسعه وزارت توسعه ملی کشور سنگاپور به شکل مجازی برگزار شد.

به گزارش افتخار میهن به نقل از وزارت راه و شهرسازی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، نشست تخصصی نمایندگان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شهرداری تهران و اصفهان، نمایندگانی از بخش‌های خصوصی کشورمان با سازمان مسکن و توسعه وزارت توسعه ملی کشور سنگاپور به شکل مجازی برگزار شد.

 در این نشست تخصصی، روش‌های ساخت و ساز فعلی ایران، استفاده از چاپ سه بعدی و بتن‌های پیش‌ساخته در آن، همچنین گسترش استفاده از بتن‌های پیش ساخته در ایران در پروژه‌های گوناگون شهری به صورت مجازی برگزار شد. در جریان این نشست، شرکت‌کنندگان و نمایندگان دو کشور در مباحث و موضوعات تخصصی محور برگزاری نشست،به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

شایان ذکر است در این نشست تخصصی عضو هیات علمی بخش مهندسی سازه و ابنیه فنی و دبیردبیرخانه صنعتی‌سازی ساختمان مرکزتحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، عضو هیات علمی بخش فناوری بتن، نمایندگان شهرداری تهران واصفهان، مدیرعامل شرکت آبتوس ایران و مدیرعامل شرکت TRS حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری