کد خبر:4217
پ

برگزاری کلاس‌های آموزشی در بازار گل و گیاه شهرداری اصفهان

مدیر بازارهای روز شهرداری اصفهان از برگزاری کلاس‌های آموزشی مجموعه بازار گل و گیاه شهرداری این کلان‌شهر از ابتدای شهریورماه سال‌جاری طی هشت جلسه به صورت تئوری و عملی خبر داد. مجید صادقی با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزشی مجموعه بازار گل و گیاه شهرداری اصفهان، اظهار کرد: آموزش ویژه خاک، کاشت و نگهداری گیاهان […]

مدیر بازارهای روز شهرداری اصفهان از برگزاری کلاس‌های آموزشی مجموعه بازار گل و گیاه شهرداری این کلان‌شهر از ابتدای شهریورماه سال‌جاری طی هشت جلسه به صورت تئوری و عملی خبر داد.

مجید صادقی با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزشی مجموعه بازار گل و گیاه شهرداری اصفهان، اظهار کرد: آموزش ویژه خاک، کاشت و نگهداری گیاهان آپارتمانی ویژه گروه بزرگسالان آقایان یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ و ۱۷:۴۵ تا ۱۹:۱۵ و برای گروه بزرگسالان بانوان هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ و ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۹:۱۵ همچنین روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۱۱:۱۵ تا ۱۳:۳۰ برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: گروه کودکان خردسال هشت تا ۱۳ سال (پسران و دختران) هر هفته روزهای شنبه و سه‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ و ۱۷:۴۵ تا ۱۹:۱۵ است.

مدیر بازارهای روز شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: آموزش ویژه گل آرایی جهت گروه بزرگسالان آقایان هر هفته روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ و گروه بزرگسالان بانوان روزهای شنبه و سه‌شنبه از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ است.

وی تصریح کرد: از متقاضیان دعوت می‌شود جهت ثبت‌نام برای حضور در کلاس‌های آموزشی بازار گل و گیاه شهرداری اصفهان در ساعات اداری به دفتر بازار مراجعه کنند.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۱/۶/۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری