کد خبر:9867
پ

برگ‌های پاییزی در ۷ نقطه شهر اردبیل جمع‌آوری نمی‌شود

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: پیرو درخواست‌های مردمی تا پایان فصل خزان، برگ‌های پاییزی در هفت نقطه شهر جمع‌آوری نخواهد شد. شهرام جوادزاده امروز پنجشنبه چهارم آبان ماه در بازدید از سطح شهر اردبیل با اشاره به ریزش برگ‌های پاییزی در فصل پاییز و جلوه‌ی زیبا به فضای شهر، اظهار کرد: […]

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: پیرو درخواست‌های مردمی تا پایان فصل خزان، برگ‌های پاییزی در هفت نقطه شهر جمع‌آوری نخواهد شد.

شهرام جوادزاده امروز پنجشنبه چهارم آبان ماه در بازدید از سطح شهر اردبیل با اشاره به ریزش برگ‌های پاییزی در فصل پاییز و جلوه‌ی زیبا به فضای شهر، اظهار کرد: با توجه به درخواست و مطالبه شهروندان طی روزهای گذشته با هماهنگی‌های صورت گرفته، برگ‌های پاییزی درختان در ۷ نقطه شهر جمع‌ آوری نمی‌شود تا زمینه ثبت تصاویر ماندگار با استفاده از مناظر طبیعی پاییزی برای شهروندان فراهم شود.

وی افزود: برگ‌های درختان پیاده راه مابین میدان بسیج و ارتش، گذرگاه آرامش حدفاصل میدان پلیس وشورا سنتر، پیاده راه عالی قاپو، پیاده راه مقابل استانداری و پیاده‌راه‌های کنار رودخانه بالیخلی‌چای از جمله خیابان (پارک) معلم، خیابان ساحلی و خیابان مطهری به‌صورت مدیریت شده جمع‌آوری نخواهد شد.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل با بیان اینکه در راستای بهره‌مندی شهروندان از زیبایی‌های فصل پاییز برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد معبر پاییزی در سطح شهر انجام شده‌است، تصریح کرد: این اقدام در راستای استفاده از مناظر زیبای طبیعی و ایجاد فرش پاییزی در برخی نقاط شهر با توجه به درخواست شهروندان انجام می‌شود.

وی در ادامه گفت: این طرح با هدف ثبت خاطره پاییز ۱۴۰۲ برای شهروندان می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری