کد خبر:8827
پ

بزرگ‌ترین پروژه مشارکتی شهرداری مشهد افتتاح می‌شود

شهردارمشهد گفت: پروژه فاز یک و دو مجتمع دو هزار و ۱۲۰ واحدی شاملو به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه مشارکتی شهرداری به‌زودی افتتاح خواهد شد. محمدرضاقلندرشریف با اشاره به اینکه جذب سرمایه‌گذار و ورود به پروژه‌های مشارکتی یکی از سیاست‌های ما در حوزه اقتصادی است، اظهار کرد: بر همین اساس نیز از ابتدا اعلام کردیم که رفیق […]

شهردارمشهد گفت: پروژه فاز یک و دو مجتمع دو هزار و ۱۲۰ واحدی شاملو به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه مشارکتی شهرداری به‌زودی افتتاح خواهد شد.

محمدرضاقلندرشریف با اشاره به اینکه جذب سرمایه‌گذار و ورود به پروژه‌های مشارکتی یکی از سیاست‌های ما در حوزه اقتصادی است، اظهار کرد: بر همین اساس نیز از ابتدا اعلام کردیم که رفیق سرمایه‌گذاران هستیم و نه رقیب آن‌ها و از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی به‌ویژه در مناطق کم برخوردار و حاشیه‌ای حمایت می‌کنیم.

وی اضافه کرد: در همین راستا اکنون یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های مشارکتی شهرداری مشهد در چارچوب ساخت دو هزار و ۱۲۰ واحد در محدوده رسالت آماده بهره‌برداری شده است.

شهردارمشهد ادامه داد: این مجتمع مشارکتی در زیربنایی بالغ‌بر ۲۸۲ هزارمترمربع و در رسالت ۸۱ احداث و به‌زودی با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری