کد خبر:5996
پ

بهره‌برداری از مدرسه هوشمند ترافیک و شهروندی در سمنان

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از افتتاح مدرسه هوشمند ترافیک و شهروندی آرمان در سمنان خبر داد. امیر نجم اظهار کرد: همزمان با روز جهانی کودک، نخستین مدرسه هوشمند ترافیک و شهروندی آرمان طی مراسمی با حضور شهردار، معاونان، مدیران سازمان‌ها و مناطق شهرداری سمنان، جمعی از کودکان و خانواده‌ها به بهره‌برداری […]

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از افتتاح مدرسه هوشمند ترافیک و شهروندی آرمان در سمنان خبر داد.

امیر نجم اظهار کرد: همزمان با روز جهانی کودک، نخستین مدرسه هوشمند ترافیک و شهروندی آرمان طی مراسمی با حضور شهردار، معاونان، مدیران سازمان‌ها و مناطق شهرداری سمنان، جمعی از کودکان و خانواده‌ها به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: مدرسه هوشمند ترافیک و شهروندی آرمان با رعایت دو مؤلفه «شهر دوستدار کودک» و «آموزش شهروندی» جهت توسعه شهر ایجاد شده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه مدرسه هوشمند ترافیک از قسمت‌های مختلف نظیر سالن آموزش، آمفی‌تئاتر روباز، شریان‌های اصلی و فرعی، مسیر حرکت دوچرخه، خطوط خط‌کشی، علائم رانندگی و یک شهر مینیاتوری تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: در این مراسم، کودکان با سوار شدن بر خودروهای کوچک و رانندگی در مسیرهای مشخص روز شادی را سپری کردند.

نجم گفت: این مدرسه در محل پارک سیمرغ شهر سمنان واقع است و کودکان می‌توانند با مباحث و قوانین ترافیکی شهر، احترام به حقوق شهروندی و عابران پیاده و دیگر موضوعات ترافیکی آشنا شوند.

علیرضا پیغمبردوست ۱۴۰۱/۹/۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری