کد خبر:9489
پ

بهسازی پل‌های عابر پیاده و پله‌برقی‌ها در سطح شهر قم

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: بهسازی، نوسازی، نظافت و رسیدگی به پل‌های عابر پیاده و پله‌برقی‌ها در سطح شهر قم در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. علیرضا خلیلی با اشاره به اهمیت توجه به سیما و منظر شهری و آسایش شهروندان در استفاده از پل‌های عابر پیاده اظهار کرد: بهسازی، نوسازی، […]

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: بهسازی، نوسازی، نظافت و رسیدگی به پل‌های عابر پیاده و پله‌برقی‌ها در سطح شهر قم در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

علیرضا خلیلی با اشاره به اهمیت توجه به سیما و منظر شهری و آسایش شهروندان در استفاده از پل‌های عابر پیاده اظهار کرد: بهسازی، نوسازی، نظافت و رسیدگی به پل‌های عابر پیاده و پله‌برقی‌ها در سطح شهر در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

وی افزود: در راستای پیشگیری از حوادث و خدمات‌رسانی به شهروندان در پل‌های عابر پیاده که پله برقی و آسانسور دارد، یک فرد به عنوان نگهدارنده در مجاورت پل مستقر است و در صورت وجود مشکل به آن رسیدگی می‌کند.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت وجود مشکل یا پیشنهاد در خصوص پل‌های عابرپیاده در سطح شهر، موضوع را به سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند.

خلیلی ادامه داد: این مهم توسط کارگروه‌هایی متشکل از پلیس راهور، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک و سازمان حمل‌ونقل ترافیکی بررسی شده است و طبق اولویت و درخواست‌های مردم در برنامه کاری قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری