کد خبر:1718
پ

به‌مناسبت روز کارگر؛ کارگران شهرداری بندرعباس تجلیل می‌شوند

شهردار بندرعباس گفت: تلاش‌های کارگران در حوزه مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی بسیار ستودنی است، لذا همزمان با فرا رسیدن روز کارگر از کارگران شهرداری بندرعباس تجلیل می‌شود. به گزارش افتخار میهن به نقل از شهرداری بندر عباس ، مهدی نوبانی در آستانه روز کارگر اظهار کرد: کار و تلاش تک تک کارگران […]

شهردار بندرعباس گفت: تلاش‌های کارگران در حوزه مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی بسیار ستودنی است، لذا همزمان با فرا رسیدن روز کارگر از کارگران شهرداری بندرعباس تجلیل می‌شود.

به گزارش افتخار میهن به نقل از شهرداری بندر عباس ، مهدی نوبانی در آستانه روز کارگر اظهار کرد: کار و تلاش تک تک کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش بسزایی داشته است و با یاری و همراهی آنها می‌توانیم به اهداف مد نظر شهرداری که همان رضایت شهروندان است، دست بیابیم.

وی با تقدیر از اهتمام کارگران در پیشبرد اهداف شهرداری افزود: سنگینی وظایف و مسئولیت‌های مدیریت شهری بر دوش کارگران شهرداری است و در سایه زحمات این عزیزان است که عمران و آبادانی و تمیزی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه کارگران به عنوان پیشانی فعالیت‌های شهرداری هستند، گفت: روز شنبه (دهم اردیبهشت‌ماه) مراسم تجلیل ۲۴۰۰ نفر از نیروهای تنظیف و فضای سبز با حضور مسؤلین استانی و اعضای شورای شهر در سالن فجر بندرعباس برگزار می‌شود.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۱/۲/۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری