کد خبر:4214
پ

بیمه تکمیلی تاکسیرانان مشهدی با یارانه ۷۵ درصدی

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد از اختصاص یارانه ۷۵ درصدی شهرداری برای بیمه تکمیلی تاکسیرانان خبر داد. احمد محبی اظهار کرد: به‌رغم اینکه شهرداری دستگاه نظارتی است و تکلیفی برای بیمه تکمیلی ندارد، اما به دلیل نقش‌آفرینی تاکسیرانان در حمل‌ونقل شهر و کمک به زائران و مجاوران تلاش می‌کنیم به آنها خدمات خوبی ارائه […]

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد از اختصاص یارانه ۷۵ درصدی شهرداری برای بیمه تکمیلی تاکسیرانان خبر داد.

احمد محبی اظهار کرد: به‌رغم اینکه شهرداری دستگاه نظارتی است و تکلیفی برای بیمه تکمیلی ندارد، اما به دلیل نقش‌آفرینی تاکسیرانان در حمل‌ونقل شهر و کمک به زائران و مجاوران تلاش می‌کنیم به آنها خدمات خوبی ارائه دهیم.

وی ادامه داد: امسال با حمایت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، ۷۵ درصد سهم بیمه تکمیلی تاکسیرانان توسط مدیریت شهری و ۲۵ درصد توسط تاکسیران پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد افزود: رویه به این صورت است که پس از فراخوان و اعلام آمادگی شرکت‌ها، در جمع‌بندی شهرداری مشهد یک شرکت که بهترین پیشنهاد را برای تعهدات بیمه داده بود، انتخاب شد.

محبی تصریح کرد: تفاهم‌نامه با این شرکت منعقد شده است و تاکسیرانان دارای پروانه فعال و معتبر می‌توانند با مراجعه به محل‌های مشخص شده درخواست خود را ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: یارانه پرداختی شهرداری شامل خانواده تاکسیرانان نمی‌شود، اما برای رفاه حال آنها با شرکت بیمه برای قسطی شدن بیمه خانواده تاکسیرانان توافق خواهد شد و البته الزامی برای بیمه خانواده‌های تاکسیرانان وجود ندارد.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۱/۶/۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری