کد خبر:9485
پ

تامین ویلچر ورزشکاران پارابدمینتون یزدی

شهردار یزد گفت: سه دستگاه ویلچر مخصوص ورزشکاران پارابدمینتون استان توسط شهرداری و نماینده مردم یزد در در مجلس شورای اسلامی تامین می‌شود. ابوالقاسم محی‌الدینی در حاشیه دیدار با ورزشکاران یزدی که عمدتاً در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی حائز رتبه‌های خوبی هستند اظهار کرد: ورزشکاران نیازهایی را برای شرکت در مسابقات ملی و […]

شهردار یزد گفت: سه دستگاه ویلچر مخصوص ورزشکاران پارابدمینتون استان توسط شهرداری و نماینده مردم یزد در در مجلس شورای اسلامی تامین می‌شود.

ابوالقاسم محی‌الدینی در حاشیه دیدار با ورزشکاران یزدی که عمدتاً در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی حائز رتبه‌های خوبی هستند اظهار کرد: ورزشکاران نیازهایی را برای شرکت در مسابقات ملی و بین المللی مطرح کردند که برای حل آن‌ها بررسی و هماهنگی صورت گرفت.

وی با اشاره به نیازهای اصلی مطرح شده ادامه داد: یکی از اصلی‌ترین موارد، تهیه ویلچر مخصوص جهت شرکت ورزشکاران در این دوره از مسابقات بود.

شهردار یزد در خصوص حمل و نقل عمومی گفت: مقرر شد ورزشکاران از دو دستگاه خودرویی که در اختیار انجمن ضایعه نخاعی استان قرار دارد، استفاده کنند.

وی با بیان اینکه افراد جانباز و معلول بهترین نظارت را می‌توانند بر شهرها داشته باشند، افزود: آمادگی داریم تا مکان‌های نیاز به مناسب‌سازی توسط معلولان مشخص و نسبت به مناسب‌سازی محل اقدام کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری