کد خبر:11569
پ

تاکسی‌های تهران برقی می‌شود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود خودروهای برقی به خطوط تاکسیرانی تهران خبر داد. محسن هرمزی از ورود تاکسی‌های برقی به تهران خبر داد و اظهار کرد: ۸۰ خودرویی که رونمایی شد متعلق به تاکسیرانی تهران است، تفاهمی سال گذشته انجام داده بودیم، می‌خواهیم این تفاهم را به قرار داد تبدیل کنیم. وی […]

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود خودروهای برقی به خطوط تاکسیرانی تهران خبر داد.

محسن هرمزی از ورود تاکسی‌های برقی به تهران خبر داد و اظهار کرد: ۸۰ خودرویی که رونمایی شد متعلق به تاکسیرانی تهران است، تفاهمی سال گذشته انجام داده بودیم، می‌خواهیم این تفاهم را به قرار داد تبدیل کنیم.

وی با اشاره به خطوطی که قرار است تاکسی‌ها در آن فعالیت کنند، افزود: قرار است تا یک ماه آینده یک خط از بیهقی به مرکز شهر را در اختیار این تاکسی‌های برقی بگذاریم و در حال بررسی خطوط هستیم.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: این ۸۰ خودرو پلاک شده‌اند و قرار است پلاکشان به پلاک تاکسی تغییر کند، این خودروهای برقی به محض تغییر پلاک و تفاهم با پلیس وارد ناوگان تاکسیرانی خواهند شد.

هرمزی اضافه کرد: نوزدهم آذر با حضور وزیر صنعت و شهردار تهران از نخستین خودروهای برقی رونمایی می‌شود و قرار است خودروهای آریزو ۵ برقی به سازمان تاکسیرانی تهران تحویل داده شود.

علیرضا پیغمبردوست ۱۴۰۲/۸/۲۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری