کد خبر:9604
پ

تجهیز سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد به ماشین‌آلات مکانیزه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خرم‌آباد گفت: تجهیز ناوگان سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد به دستگاه‌های مکانیزه مخزن‌شوی، جدول‌شوی خیابانی و ماشین حمل زباله شش تنی انجام شده است. رضا ماجدی از تجهیز ناوگان سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد به دستگاه‌های مکانیزه مخزن‌شوی، جدول‌شوی خیابانی و ماشین حمل زباله شش تنی به ناوگان سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد […]

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خرم‌آباد گفت: تجهیز ناوگان سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد به دستگاه‌های مکانیزه مخزن‌شوی، جدول‌شوی خیابانی و ماشین حمل زباله شش تنی انجام شده است.

رضا ماجدی از تجهیز ناوگان سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد به دستگاه‌های مکانیزه مخزن‌شوی، جدول‌شوی خیابانی و ماشین حمل زباله شش تنی به ناوگان سازمان پسماند شهرداری خرم‌آباد خبر داد و اظهار کرد: پیمانکاران را مکلف کرده‌ایم طبق برنامه هفتگی ارائه شده از دستگاه‌های مکانیزه مخزن‌شوی برای شست‌وشوی مخازن سطح شهر استفاده کنند.

وی افزود: با اضافه شدن دستگاه مخزن‌شوی مکانیزه به ناوگان سازمان پسماند که در آینده تعداد آن‌ها بیشتر خواهد شد، مشکلی در حوزه شست‌وشوی مخازن نخواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خرم‌آباد با بیان اینکه از دستگاه جدول‌شوی خیابانی و ماشین حمل زباله شش تنی در مرکز شهر استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: روزانه جداول سطح شهر با ماشین مکانیزه شست‌وشو می‌شود اما همکاری نکردن شهروندان و بازاریان باعث شده است ما علاوه بر شب در طول روز هم اقدام به جمع‌آوری زباله در سطح شهر کنیم که مجموعه را با مشکل مواجه کرده است.

ماجدی با بیان اینکه روزانه حدود ۳۵۰ تا ۴۵۰ تن زباله به سایت دفن زباله شهرستان خرم‌آباد منتقل می‌شود، تصریح کرد: بر اساس قانون مدیریت پسماند، جمع‌آوری و مدیریت زباله‌های شهری بر عهده شهرداری و مدیریت پسماندهای پزشکی بر عهده تولیدکننده است.

وی اضافه کرد: با وجود خطرناک بودن پسماندهای پزشکی، مطب‌ها این موارد را نادیده می‌گیرند و این زباله‌ها را تعیین تکلیف نمی‌کنند، در حالی که پسماندهای پزشکی باید دفن اصولی از جمله استفاده از آهک‌در هنگام دفن داشته باشند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری