کد خبر:10182
پ

تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل دهکده المپیک کرمانشاه

در نشست نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمانشاه با وزیر ورزش و جوانان، سه مشکل حوزه ورزش و جوانان استان پیگیری و تخصیص اعتبار لازم برای رفع آن‌ها قطعی شد. امروز دوشنبه، سیزدهم آذر نشستی با حضور عبدالرضا مصری نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس و […]

در نشست نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمانشاه با وزیر ورزش و جوانان، سه مشکل حوزه ورزش و جوانان استان پیگیری و تخصیص اعتبار لازم برای رفع آن‌ها قطعی شد.

امروز دوشنبه، سیزدهم آذر نشستی با حضور عبدالرضا مصری نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس و محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در دفتر «کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و مصوباتی به امضا رسیده و برای اجرا ابلاغ شد.

برخی مصوبات این نشست سه جانبه شامل اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل دهکده المپیک کرمانشاه توسط وزارت ورزش و جوانان که البته این اعتبارات منوط به بازدید کارشناسان وزارت ورزش و جوانان است و اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل و تعمیر ۲۰ مکان ورزشی کرمانشاه می‌شود.

اختصاص تجهیزات مورد نیاز هیئت‌های مختلف ورزشی استان و روستاهای شهرستان کرمانشاه در قالب بسته‌های ورزشی نیز از دیگر مصوبات این نشست است؛ اعتبارات این مصوبات از محل اعتبارات متمرکز کشوری تأمین می‌شود و علاوه بر سهمیه‌های جاری استان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری