کد خبر:4003
پ

تخفیف شهرداری قزوین در پرداختهای نقدی شهروندان

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری قزوین از اختصاص ۲۰ درصد هدیه خوش‌حسابی شهرداری به شهروندان در صورت پرداخت نقدی هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و خرید تراکم خبر داد. مسعود حاج نصرالهی اظهار کرد: شهروندانی که نسبت به پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و خرید تراکم به صورت نقدی از بیست‌وچهارم تا بیست‌وششم مردادماه ماه اقدام کنند از ۲۰ […]

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری قزوین از اختصاص ۲۰ درصد هدیه خوش‌حسابی شهرداری به شهروندان در صورت پرداخت نقدی هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و خرید تراکم خبر داد.

مسعود حاج نصرالهی اظهار کرد: شهروندانی که نسبت به پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و خرید تراکم به صورت نقدی از بیست‌وچهارم تا بیست‌وششم مردادماه ماه اقدام کنند از ۲۰ درصد هدیه خوش‌حسابی شهرداری قزوین بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده ۵۰ درصد کاهش داشته است.

به گفته وی عوارض کسب و پیشه در زمان مذکور ۲۵ درصد و بهای خدمات پسماند ۲۰ درصد و عوارض نوسازی و عمران شهری شامل ۱۰ درصد تخفیف است

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری قزوین از شهروندان خواست با پرداخت به موقع عوارضات و بدهی‌های خود به شهرداری، ضمن سهیم شدن خود در عمران و آبادانی شهرمان، مدیریت شهری را در اجرای بهتر پروژه‌های شهری یاری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری