کد خبر:5381
پ

تداوم تخریب ساختمان‌های خطرآفرین در سمنان

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از تداوم تخریب ساختمان‌های خطرآفرین در این شهر خبر داد. حجت‌الله ذوالفقاری با اشاره به تداوم تخریب ساختمان‌های خطرآفرین در شهر سمنان در راستای ارتقای ایمنی شهروندان و جلوگیری از بروز حوادث، اظهار کرد: عملیات اجرایی تخریب ساختمانی خطرآفرین در خیابان هفت تیر سمنان توسط عوامل […]

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از تداوم تخریب ساختمان‌های خطرآفرین در این شهر خبر داد.

حجت‌الله ذوالفقاری با اشاره به تداوم تخریب ساختمان‌های خطرآفرین در شهر سمنان در راستای ارتقای ایمنی شهروندان و جلوگیری از بروز حوادث، اظهار کرد: عملیات اجرایی تخریب ساختمانی خطرآفرین در خیابان هفت تیر سمنان توسط عوامل و ماشین‌آلات سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان انجام شد.

وی افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان پیش از این، عملیات تخریب دو ساختمان خطرآفرین در محدوده چهارراه مازندران و بلوار حکیم الهی را توسط عوامل و ماشین‌آلات خود با استفاده از اصول تخریب ساختمان و پایبندی به قوانین ایمنی انجام داده بود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: در راستای تسهیل در تردد شهروندان و حفظ سیما و منظر شهری، عوامل و ماشین‌آلات این سازمان بلافاصله نسبت به اجرای عملیات نخاله‌برداری و پاکسازی ناشی از تخریب ساختمان‌های خطرآفرین اقدام کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری