کد خبر:4212
پ

تدوین سند راهبردی سرمایه‌گذاری شهرداری قم

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم گفت: چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در شهرداری قم بر اساس افق ۱۴۰۴ و ۱۴۱۴ در حال پیگیری است و با احصای آسیب‌های سرمایه‌گذاری در گذشته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری تا سقف هفت هزار میلیارد تومان تدوین‌شده است. علی رمضانی با اشاره به تدوین سند راهبردی سرمایه‌گذاری شهرداری قم اظهار کرد: شهرداری […]

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم گفت: چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در شهرداری قم بر اساس افق ۱۴۰۴ و ۱۴۱۴ در حال پیگیری است و با احصای آسیب‌های سرمایه‌گذاری در گذشته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری تا سقف هفت هزار میلیارد تومان تدوین‌شده است.

علی رمضانی با اشاره به تدوین سند راهبردی سرمایه‌گذاری شهرداری قم اظهار کرد: شهرداری هم‌اکنون در قالب دو افق ۱۴۰۴ و ۱۴۱۴ اهداف و برنامه‌های کلان سرمایه‌گذاری را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در شهرداری قم بر اساس افق ۱۴۰۴ و ۱۴۱۴ در حال پیگیری است و با احصای آسیب‌های سرمایه‌گذاری در گذشته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری تا سقف هفت هزار میلیارد تومان تدوین‌شده است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم با بیان اینکه چشم‌انداز کلان سرمایه‌گذاری شهرداری قم فقط در حوزه عمرانی نیست و ابعاد مختلف هوشمندسازی و نیروگاه‌های خورشیدی را در برمی‌گیرد، تصریح کرد: شرح خدمات سرمایه‌گذاری در شهرداری قم نهایی شده است و بسته‌های تشویقی نیز در این زمینه در نظر گرفته‌شده است و تلاش می‌شود در سال ۱۴۰۲ امر سرمایه‌گذاری روند مطلوبی به خود بگیرد.

وی با اشاره به ضمانت اجرایی سند راهبردی سرمایه‌گذاری شهرداری قم گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر هر دو بر اجرای قدرتمند سند راهبردی سرمایه‌گذاری تأکید دارند و هیچ محدودیت و مانعی احساس نمی‌شود و بودجه‌های سالانه شهرداری بر اساس این اسناد راهبردی تدوین خواهد شد.

رمضانی با اشاره به وابستگی شدید سرمایه‌گذاری به شاخص‌های اقتصادی کشور تصریح کرد: یکی از چالش‌های اساسی در حوزه سرمایه‌گذاری، تملک و آماده‌سازی عرصه‌های موردنیاز است و آماده‌سازی به‌موقع عرصه و اراضی پیش‌شرط رونق سرمایه‌گذاری در قم است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم گفت: درمجموع شرایط اقتصادی و اجتماعی حاکم بر کشور در کنار تسهیل و سهولت اداری و حقوقی در قالب اصلاح فرآیندها دو عامل مهم و اساسی برای توسعه سرمایه‌گذاری در قم است.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۱/۶/۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری